Instagramerka „MamaGinekolog” „utargowała” milion dwieście tysięcy dla WOŚP

Jerzy Ciszewski - 14.01.2019
197

Instagramerka "MamaGinekolog" "utargowała" milion dwieście tysięcy dla WOŚP

Jak podaje serwis InnPoland.pl instagramerka MamaGinekolog czyli Nicoel Sochacki – Wójcik, samodzielnie zebrała na WOŚP kwotę ponad miliona złotych – ludzie kupowali jej książkę

Sochacki-Wójcicka faktycznie pracuje jako ginekolog; konto w serwisie Instagram założyła bez planu budowania ogromnych zasięgów. Mimo to zdobyło ono już ogromną popularność. Na swoim profilu udziela kobietom porad, tym będącymi już w ciąży jak również tym, które mają taki czas przed sobą.   Napisała też dwie książki – oparte o jej wpisy z tego serwisu, mocno autobiograficzne. Wersje drukowane można kupić za ok. 40 złotych.
Mama Ginekolog przygotowała dodatkowo wersje swoich książek w formacie e-book i wystawiła je na sprzedaż, obiecując, że dochód przeznaczy na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. E-book kosztował 12,30 zł – czyli 10 złotych plus VAT. Pełną sumę, która została na jej koncie, Sochacki-Wójcicka przeznaczy na WOŚP. Okazało się, że tych pieniędzy zebrało się niesamowicie dużo. Około milion dwieście tysięcy !
Bravo !

 

Comments

comments

197
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...