inPlus Media wygrała przetarg na obsługę NEXERY

Jerzy Ciszewski - 09.01.2019
131

inPlus Media wygrała przetarg na obsługę NEXERY

inPlus Media wygrała przetarg na obsługę NEXERY

Do obsługi działań wizerunkowych NEXERA wybrała agencję inPlus Media specjalizującą się we współpracy z firmami z branży nowych technologii. NEXERA to pierwszy duży operator hurtowy światłowodowej sieci dostępowej na dużą skalę w Polsce. Buduje infrastrukturę pozwalającą na dostęp do szybkiego Internetu na terenach cyfrowo wykluczonych, głównie w obszarach wiejskich i w mniejszych miejscowościach.

Do 2020 r. w zasięgu sieci NEXERY znajdzie się ponad 460 tys. gospodarstw domowych i ponad 2600 szkół w regioniach Warmia i Mazury, Kujawy z Pomorzem, Łódzkim i Świętokrzyskim. Z tego 280 tys. gospodarstw domowych zyska dostęp do sieci NEXERY w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Agencja będzie odpowiedzialna za doradztwo w obszarze komunikacji, relacje z mediami, działania w mediach społecznościowych, edukację rynku w zakresie dostępu do Internetu, w szczególności technologii FTTH, a także nadzór nad realizacją badań.

Za działania po stronie agencji odpowiadają konsultanci: Katarzyna Próchniak oraz Michał Wieczorek. Projekt wspierają także Artur Kosior i Adam Mitura.

 

Comments

comments

131
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...