Innowacja na rynku mody: Kreator Adalbertus do projektowania koszul na miarę bez, wychodzenia z domu

Jerzy Ciszewski - 14.03.2023
199

Adalbertus stworzyła innowacyjne narzędzie – Kreator Adalbertus

W czasach, gdy praktycznie wszystko mamy już na wyciągnięcie ręki, najcenniejszą walutą staje się czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych mężczyzn marka Adalbertus stworzyła innowacyjne narzędzie – Kreator Adalbertus, który pozwala już w 5 minut zaprojektować koszulę szytą na miarę, bez wychodzenia z domu. Wczesnym rankiem lub późnym wieczorem, w domowym zaciszu, delegacji, przerwie między kolejnymi spotkaniami – to Klient wybiera kiedy i gdzie będzie mu najwygodniej stworzyć koszulę na miarę swoich oczekiwań i potrzeb.

 NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Krój klasyczny czy taliowany? Kołnierzyk kent czy stójka? A może dodatkowa kieszonka? Kreator Adalbertus w sposób intuicyjny prowadzi swoich Klientów przez cały proces projektowania idealnej koszuli na miarę, począwszy od wyboru najlepszego fasonu, przez m.in. kołnierzyk, mankiety, guziki, a nawet kolor nici. Całość odbywa się w świecie online i zajmuje dosłownie kilka minut. Oto technologia, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego nowoczesnego mężczyzny. Jedyne, co ogranicza Klientów, to ich własna wyobraźnia.

 TKANINY NAJWYŻSZEJ PRÓBY

Koszule męskie Adalbertus od początku powstają w Polsce w gnieźnieńskiej manufakturze. Podczas pracy nad nimi szczególna uwaga poświęcana jest selekcji materiałów. Marka od lat współpracuje z najlepszymi producentami z Europy i Świata. – Na bazie wieloletniego doświadczenia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających mężczyzn, wybieramy tylko tkaniny unikalne i najwyższej jakości. Z nich, z największą starannością i dbałością o najmniejsze detale, nasz zespół doświadczonych krawcowych i krawców szyje koszule Adalbertus. W efekcie powstaje perfekcyjnie dopracowany produkt spełniające najwyższe standardy, z którego jesteśmy ogromnie dumni – mówi Aleksander Kałwa, Prezes Zarządu Polanex sp.z o.o., pomysłodawcy i właściciela marki Adalbertus.

 ETYCZNA PRODUKCJA

Każda koszula Adalbertus powstaje z myślą o konkretnej osobie. Członkowie zespołu krawieckiego szyją produkty na bieżąco, dzięki czemu mamy pewność, że trafią tam, gdzie zostaną odpowiednio docenione. Takie podejście do procesu produkcji sprawia, że magazynowanie i marnowanie niesprzedanych produktów ograniczone jest praktycznie do zera. Dodatkowo produkty pakowane są bez użycia plastiku i innych niepotrzebnych wypełniaczy, dzięki czemu Klient może cieszyć się idealną koszulą bez wyrzutów sumienia.

 DOBRY WZÓR

Marka jest obecna na rynku od niedawna, ale już została doceniona nagrodą Dobry Wzór 2022. Dobry Wzór to najstarszy polski konkurs wzorniczy promujący najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Znak Dobry Wzór przyznawany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego już od prawie 30 lat za innowacyjność, estetykę, funkcjonalność i jakość wdrażanych rozwiązań.

logo_white

Comments

comments

199
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...