iniJOB – nowa firma byłego prezesa Comperia.pl, start operacyjny w styczniu 2017r.

Informacja Prasowa - 16.11.2016
299

Nowa inicjatywna byłego prezesa Comperia.pl

Bartosz Michałek z końcem czerwca zrezygnował z kierowania notowaną na GPW spółką i rozpoczął prace nad nowym biznesem. Współtwórca porównywarki finansowej Comperia.pl postanowił stworzyć portal dla pracowników i pracodawców, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Start portalu zaplanowany jest na styczeń, jednak już teraz zainteresowani mogą śledzić ostatnie prace nad projektem na stronie www.inijob.com oraz w mediach społecznościowych.

Przez wiele lat budowałem firmę i zatrudniałem ludzi. Niemalże każdego dnia zajmowałem się rozwiązywaniem wielu wewnętrznych problemów pojawiających się na linii pracownik – pracodawca. Mam świadomość, jak trudno jest pogodzić potrzeby tych dwóch stron. Dlatego postanowiłem stworzyć portal, który będzie to wspierać – mówi Bartosz Michałek – Może to wydać się wręcz niewiarygodne, ale podobnego rozwiązania nie ma jak dotąd na rynku. Wierzę, że iniJOB pozwoli skutecznie rozwiązać niejeden problem pomiędzy pracownikami a ich pracodawcą – dodaje.

iniJOB będzie platformą do komunikacji dla pracowników, za pośrednictwem której będą mogli w bezpieczny sposób się organizować, żeby coś w miejscu w którym pracują zmienić. Jednocześnie platforma będzie umożliwiać pracodawcom odpowiadanie na potrzeby i oczekiwania pracowników, tak aby zwiększyć ich satysfakcję z pracy, zminimalizować ryzyko odchodzenia dobrych pracowników, ale tez umożliwić pozyskiwanie nowych pracowników.

Dziś jest tak ze często jedyną drogą dla pracowników którym coś przeszkadza w miejscu pracy jest poszukanie innej pracy.  iniJOB ma to zmienić – wyjaśnia Bartosz Michałek.

Już teraz ruszyła strona internetowa www.inijob.com, która pokazuje czas pozostały do startu portalu, daje możliwość pozostawiania swojego adresu mailowego każdemu, kto chciałby otrzymać bezpośrednią informację o starcie oraz wskazuje kanały social media projektu, które można obserwować.

Ostatni etap prac na portalem iniJOB.com można śledzić na blogu który także ruszył w nowej odsłonie, zyskując przejrzystość, a wkrótce także zupełnie nowy, dodatkowy format – krótkie video wywiady z przedsiębiorcami i pracownikami o tym, dlaczego preferują pracować dla kogoś lub prowadzić własne firmy. Premierowy odcinek pojawi się jeszcze w listopadzie.

iniJob.com będzie portalem przeznaczonym dla ludzi, którzy zdecydowali się na pracę u kogoś. Dziś w czasie powszechnej mody na start-upy i „rzucanie korpo” taka droga wcale nie powinna być uznawana za gorszą czy mniej interesującą. Nie każdy musi tworzyć własny biznes, równie dobrze może bowiem rozwijać karierę zawodową pracując dla kogoś. Ważne, aby był w miejscu, które lubi i które jest dla niego odpowiednie. Żeby tak właśnie było powstaje iniJob.com – wyjaśnia Bartosz Michałek.

Bartosz Michałek urodził się w 1980 roku, studiował finanse i bankowość na SGH oraz psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę zawodową rozpoczynał od pracy w Expanderze, następnie był związany z Open Finance i Noble Bankiem. Od 2007 roku współtworzył Comperia.pl – start-up, który jeszcze w tym samym roku pozyskał inwestorów finansowych, w 2011 roku zadebiutował na rynku NewConnect, a w 2014 roku na rynku regulowanym GPW. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci.

Comments

comments

299
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...