Ile zyskał producent wykonawczy serialu „Ucho Prezesa”?

Informacja Prasowa - 25.07.2019
263

Ile zyskał producent wykonawczy serialu "Ucho Prezesa"?

Spółka TPQLS odpowiedzialna za produkcję „Ucha Prezesa” zaliczyła całkiem spory wzrost przychodów w 2018 roku. W porównaniu z rokiem poprzednim skok wyniósł 14,2 proc. Tym samym firma przy 3,1 mln zł przychodów zyskała 212,5 tys. zł.

Zysk praktycznie w całości został wypłacony w formie dywidendy wspólnikom Marcinowi Decowi i Wojciechowi Orszulakowi – podaje Press.

„Ucho prezesa” dzieje się naprawdę
Myśleliście, że „Ucho prezesa” to taki komediowy miniserial? Myliliście się. Z opowieści austriackiego biznesmena wynika, że to, co dzieje się w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej, przerasta kabaret. Gerald Birgfellner opowiada o tym, jak musiał siedzieć w kuchni, żeby nikt go nie zobaczył.

Pytany o to, jak wyglądały spotkania z Kaczyńskim, Birgfellner opowiada, że zawsze dzwoniła do niego pani Basia, słynna asystentka prezesa PiS. Nie pytała kiedy mógłby przyjść, ale polecała mu stawić się konkretnego dnia o konkretnej godzinie.

TVP ma własne „Ucho prezesa”
„La La Poland”, taki tytuł nosi komediowy mini serial emitowany w drugim programie TVP, o czym pisaliśmy w ubiegłym roku w INNPoland. Twórcy zapewniali, że będzie to podróż wgłąb krainy absurdu. Zaletą programu miało być uwolnienie go od polityki.

Fot. Jacek Marczewski / Agencja Gazeta

Comments

comments

263
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...