IKEA wybrała R4S Consulting do obsługi PR korporacyjnego

Informacja Prasowa - 03.08.2020
248

IKEA wybrała R4S Consulting do obsługi PR korporacyjnego

IKEA wybrała R4S Consulting do obsługi PR korporacyjnego

IKEA Retail w Polsce wybrała R4S Consulting do obsługi komunikacyjnej swojej działalności. Zakres zawartej umowy obejmuje prowadzenie biura prasowego, doradztwo kryzysowe, a także wspieranie projektów komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej.

Dla R4S Consulting jest to poszerzenie obszaru współpracy, która do tej pory obejmowała działania w ramach jednego z projektów komunikacyjnych.

– Cieszymy się z rozpoczęcia kolejnego etapu współpracy z marką IKEA. Rozszerzenie jej zakresu to efekt intensywnej pracy naszego zespołu oraz partnerów agencji. Dziękujemy za okazane zaufanie. Z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem będziemy wspierać wszystkie projekty z zakresu komunikacji korporacyjnej IKEA w Polsce – powiedział Robert Pietryszyn, partner w agencji R4S Consulting.

Za realizację umowy odpowiada zespół konsultantów, którym kieruje Marcin Dulnik, Team Leader w agencji R4S Consulting.

R4S Consulting powstała w 2015 roku. Agencję założyli Adam Hofman (były poseł przez trzy kadencje, w latach 2010-2014 rzecznik prasowy PiS), Mariusz Sokołowski (wieloletni rzecznik prasowy komendanta głównego Policji za czasów rządów PO-PSL) i Michał Wiórkiewicz (w latach 2005-2007 asystent i doradca prezesów rady ministrów).

Do firmy dołączyli później Robert Pietryszyn (w przeszłości m.in. prezes Lotosu i wiceprezes PZU), Sławomir Jastrzębowski (b. redaktor naczelny Super Expressu) i Igor Janke (publicysta, autor książek, m.in. b redaktor naczelny PAP, szef działu politycznego Rzeczpospolitej).

Comments

comments

248
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...