Igor Zalewski felietonistą „Super Expressu”, będzie pisał do poniedziałkowych numerów

Redakcja PR - 03.09.2018
1

Igor Zalewski felietonistą „Super Expressu”, będzie pisał do poniedziałkowych numerów

Publicysta Igor Zalewski zaczyna współpracę z „Super Expressem” (ZPR Media). Felietony Zalewskiego będą publikowane w każdy poniedziałek.

– Bardzo się cieszę, że Igor dołącza do naszej redakcji. To jedno z najlepszych piór w Polsce, wnikliwy obserwator, rozważny komentator i świetnie poinformowany dziennikarz. Będzie miał pełną swobodę w swojej rubryce – zapowiada Grzegorz Zasępa, od maja br. redaktor naczelny Grupy Super Express.

Felietony Igora Zalewskiego będą dostępne zarówno w wydaniu drukowanym, jak i w serwisie internetowym „Super Expressu”. Pierwszy ukaże się w najbliższy poniedziałek. Innymi stałymi felietonistami dziennika są Leszek Miller, Łukasz Warzecha, Adrian Zandberg, Tadeusz Płużański, Janusz Korwin-Mikke, Wiktor Świetlik.

Zalewski z końcem czerwca br. pożegnał się z tygodnikiem „Sieci”, gdzie razem z Robertem Mazurkiem tworzył rubrykę satyryczną „Z życia koalicji, z życia opozycji”. W różnych pismach (m.in. „Wprost”) ukazywała się ona przez 20 lat. W„Sieciach” zastąpił ją „Przegląd tygodnia Sygnalisty”, ponadto felietonistą tygodnika został Jan Pospieszalski.

Igor Zalewski pisze też felietony o tematyce rodzinno-obyczajowej dla tygodnika „Do Rzeczy” oraz felietony podróżnicze dla miesięcznika „National Geographic Traveler”. Ponadto prowadzi Fundację Akademia Retoryki Igora Zalewskiego, której ideą jest podnoszenie poziomu języka debaty publicznej.

Według danych ZKDP w br. średnia sprzedaż ogółem „Super Expressu” wynosiła 121 011 egz., o 8,5 proc. mniej niż rok wcześniej. Z kolei portal SE.pl w maju br. zanotował 6,34 mln realnych użytkowników i 43,54 mln odsłon (według badania Gemius/PBI).

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Comments

comments

1
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...