Igor Klaja o konkurowaniu z najlepszymi

Informacja Prasowa - 26.04.2022
55

Igor Klaja - twórca OTFC, właściciel m.in. 4f - lider człowiek sukcesu

JAK SAM MÓWI O JEGO SUKCESIE ZADECYDOWAŁA WIARYGODNOŚĆ I AUTENTYCZNOŚĆ.

– Staram się być sobą. Uważam, że wiarygodność jest najważniejszą cechą lidera i organizacji. Autentyczność powoduje, że budujemy pewną więź – to główna dewiza prezesa 4F, którą kieruje się w codziennym życiu prywatnym i zawodowym. Jak dalej mówi w rozmowie z Jarosławem Sroką prowadzenie biznesu jest długotrwałym procesem, który wymaga poświęceń i determinacji. Klaja opowiada także o tym, jak zamierza zostać jedną z trzech wiodących marek sportowych na świecie i o zarządzaniu swoim zespołem.

Całą rozmowę z Igorem Klają można odsłuchać w audycji „Liderzy na Firmamencie”, w serwisie podcastowym Radia 357. Odcinek z Igorem Klają jest dostępny również w całości na wybranych platformach streamingowych oraz na kanale YouTube marki Land Rover Polska.

Audycja „Liderzy na firmamencie” przybliża nam sylwetki wybitnych przedstawicieli świata biznesu, nauki, sportu i kultury, którzy swoimi osiągnięciami oraz postawą inspirują innych do przełamywania barier, realizacji marzeń i budowy lepszego świata. Goście programu to nie tylko niekwestionowane autorytety w swoich dziedzinach, ale też naturalni liderzy, którzy zgodzili się podzielić ze słuchaczami także osobistymi przemyśleniami, poglądami i doświadczeniami.

Pomysłodawcą audycji jest marka Range Rover, która razem z redakcją magazynu Forbes, zorganizowała pierwszą edycję prestiżowego plebiscytu „Leaders of The Future”.

Comments

comments

55
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...