Igor Janke partnerem w agencji R4S, zajmie się rozwojem zagranicznym

Redakcja PR - 04.09.2018
203

Igor Janke partnerem w agencji R4S, zajmie się rozwojem zagranicznym

Igor Janke zaczął pracę jako partner w agencji public relations R4S – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Poprzednio był związany z agencją Bridge, jest też założycielem think tanku Instytut Wolności, a wcześniej przez wiele lat pracował jako dziennikarz.

Jako partner Igor Janke będzie zajmował się w R4S m.in. rozwojem międzynarodowym. – Dostałem bardzo ciekawą propozycję od kolegów z R4S, to znakomity pomysł na mój dalszy rozwój zawodowy – mówi Janke. – Chcemy wykorzystać ogromny potencjał Igora, jego doświadczenie i kontakty do zbudowania firmy o zasięgu większym niż lokalny – mówi Wirtualnemedia.pl Sławomir Jastrzębowski, który od czerwca br. jest prezesem R4S.

Agencję założyli Adam Hofman (były poseł przez trzy kadencje, w latach 2010-2014 rzecznik prasowy PiS), Mariusz Sokołowski (przez wiele lat w policji, m.in. jako rzecznik prasowy komendanta głównego) i Michał Wiórkiewicz (w latach 2005-2007 asystent i doradca prezesów rady ministrów). Każdy ma 16,7 proc. udziałów spółki, pozostałe 50 proc. należy do niej samej. W ub.r. agencja firma zanotowała 4,1 mln zł przychodów ze sprzedaży i 1,07 mln zł zysku netto.

Comments

comments

203
Komentarze
  • Miłosz Warzecha

    Hmm… Łapiński wczoraj w Krynicy… Ciekawe co dalej. Już Mistewicz na TT dawał foty, że się dogadali… Konkurencja chyba przerażona

  • Paweł Wiśniewski

    Ciekaw sprawa, tam sa jeszcze jacus rywale w branży, których można przejąć?

  • Maciej Zawadowski

    No to teraz będzie. Ciekawe jak taki team się będzie dogadywać. Jak Dream Team z Barcelony personalnie. Ciekawe, czy uda się zrobić zespół, czy tylko gwiazdozbiór

Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...