Icon Strategies dla Lhoist w Polsce

Informacja Prasowa - 29.09.2021
258

Icon Strategies dla Lhoist w Polsce

Icon Strategies dla Lhoist w Polsce

– Lhoist Europa Centralna powierzyła Icon Strategies doradztwo w zakresie działań dotyczących komunikacji korporacyjnej oraz wybranych projektów strategicznych w Polsce.

Konsultanci Icon Strategies będą doradzali firmie Lhoist w zakresie komunikacji określonych inicjatyw firmy w Polsce oraz odpowiadali za komunikację tych działań.

Lhoist Group jest światowym liderem w produkcji wapna, wapna dolomitowego i wyrobów wapienniczych. Firma obecna jest w Polsce od 1996 roku zatrudniając ponad 550 pracowników w pięciu zakładach produkcyjnych.

– Praca dla liderów swoich branż to duże wyzwanie i odpowiedzialność, ale też wyjątkowa zawodowa przyjemność. Lhoist Europa Centralna to przykład najwyższych standardów we wszystkich obszarach prowadzenia biznesu. Cieszę się, że będziemy mogli dołożyć swoją cegiełkę w obszarze komunikacyjnym – mówi Michał Sobiło, dyrektor zarządzający Icon Strategies.

Agencja została wybrana do realizacji projektu w drodze konkursu ofert. Umowa o współpracy została zawarta na czas nieokreślony.

Comments

comments

258
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...