Icon Strategies dla festiwalu Tauron Nowa Muzyka

Informacja Prasowa - 24.03.2021
2

Icon Strategies dla festiwalu Tauron Nowa Muzyka

Icon Strategies dla festiwalu Tauron Nowa Muzyka

24 marca 2021 – Icon Strategies odpowiada za komunikację 16. edycji uznanego trzykrotnie za najlepszy mały festiwal w Europie  –  Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Zespół konsultantów Icon Strategies jest odpowiedzialny za planowanie i realizację działań komunikacyjnych festiwalu, zarówno w obszarze komunikacji z mediami i w mediach społecznościowych, jak i koordynację działań komunikacyjnych i promocyjnych prowadzonych przez dom mediowy Starcom i partnerów festiwalu.

Ponadto agencja odpowiada za relacje z patronami medialnymi oraz partnerami instytucjonalnymi wydarzenia. Menedżerem projektu i koordynatorką zespołu po stronie Icon Strategies jest Anna Przybysz, starsza konsultantka.

Współpraca trwa od początku roku i dotyczy komunikacji tegorocznej edycji festiwalu, z możliwością przedłużenia na kolejne edycje wydarzenia. Icon Strategies została wybrana w drodze rekomendacji.

Tauron Nowa Muzyka Katowice to połączenie nowoczesnych brzmień z historycznym dziedzictwem Górnego Sląska. Festiwal był wielokrotnie wyróżniany, w tym trzy razy został nagrodzony przez European Festival Awards tytułem dla Najlepszego Małego Festiwalu w Europie.

Tegoroczna data Tauron Nowa Muzyka Katowice to 29.07 – 01.08.2021.

 

Comments

comments

2
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...