ICE z nową strategią komunikacji od Hand Made

Informacja Prasowa - 18.10.2019
221

ICE z nową strategią komunikacji od Hand Made

Centrum Kongresowe ICE Kraków odświeża strategię komunikacji, którą będzie wdrażać w latach 2020-2025. Twórcą kompleksowej koncepcji jest krakowska agencja reklamowa Hand Made, która dostarczyła zwycięską ideę i wizję kolejnych pięciu lat dla tego niezwykłego miejsca na mapie Krakowa.

Agencja Hand Made doskonale zidentyfikowała istotę Centrum Kongresowego ICE Kraków, wyznaczając świeżą strategię komunikacji pod hasłem „Together”. Dlaczego „Together”? Bo za ICE Kraków stoją ludzie z różnych branż z całego świata, którzy jednoczą się we wspólnym celu – organizacji różnych wydarzeń kulturalnych, społecznych i biznesowych, takich jak kongresy, konferencje i eventy marketingowe. Zarówno nasi klienci, dostawcy usług, lokalna branża, jak i uczestnicy wydarzeń tworzą to miejsce razem z nami, dlatego też hasło „Together” idealnie trafiło w nasze oczekiwania. Bez ludzi ICE Kraków to tylko budynek – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem Centrum Kongresowego ICE Kraków.

Od początku istnienia intensywnie rozwijamy cykl koncertów muzyki klasycznej klasy premium o nazwie „ICE Classic”, odpowiadamy za biznesową sieć „Kraków Network”, która obecnie liczy 600 członków, a jej celem jest przyciąganie do Krakowa nowych imprez oraz współpraca w obszarze krakowskiej branży spotkań. Organizujemy także cykl rodzinnych pikników „Dzień dobry ICE Kraków” – z największym placem zabaw w mieście oraz projekt „Power of 4″, polegający na współpracy czterech dużych miast w celu pozyskiwania dla Polski międzynarodowych wydarzeń. Te wszystkie zadania realizujemy we współpracy z ponad setką podmiotów, dlatego podkreślenie, że działamy RAZEM, było dla nas kluczowe – dodaje Helbin.

W ramach współpracy z KBF, operatorem obiektu, Hand Made odpowiada również za projekt kreacji graficznej i nową odsłonę identyfikacji wizualnej. Odświeżona została też komunikacja związana z obchodami 5-lecia ICE Kraków w social mediach. W zakres prac agencji wchodzą projekty BTL oraz projekty digitalowe.

Comments

comments

221
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...