Human Signs dla Konica Minolta Business Solutions Polska

Informacja Prasowa - 20.10.2022
94

Agencja będzie odpowiadać za kompleksowe prowadzenie działań PR

Human Signs dla Konica Minolta Business Solutions Polska

 Od października do grona klientów Human Signs dołączyła firma Konica Minolta Business Solutions Polska. Agencja będzie odpowiadać za kompleksowe prowadzenie działań PR.

Współpraca pomiędzy Human Signs i Konica Minolta Business Solutions Polska  obejmuje tworzenie strategii komunikacyjnej, prowadzenie działań PR oraz obsługę kanałów social media.

Konica Minolta Business Solutions jest liderem w tworzeniu i dostarczaniu rozwiązań związanych z drukiem, w tym systemów zarządzania drukiem oraz nowoczesnych technologii IT. Świadczy kompleksowe usługi informatyczne, a także prowadzi doradztwo w zakresie optymalizacji procesów biznesowych dzięki automatyzacji przepływu pracy. Wdraża rozwiązania w dziedzinie infrastruktury i bezpieczeństwa IT oraz środowiska chmurowe.

– Cieszę się, że do portfolio klientów Human Signs dołącza kolejna globalna marka i zarazem lider w swojej branży. To dla nas niezwykle interesujący i wymagający projekt, ponieważ celem działań jest skuteczne dotarcie ze specjalistyczną wiedzą do środowiska biznesowego – mówi Ewa Król-Sawicka, Managing Partner w Human Signs.

Agencja została wyłoniona w drodze przetargu, umowa jest podpisana na rok. Projekt Konica Minolta Business Solutions będzie realizowany przez zespół konsultanów z działu korporacyjnego.

Comments

comments

94
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...