HR GO Recruitment wchodzi do Polski z agencją marketingową LTB

Informacja Prasowa - 10.07.2019
169

HR GO Recruitment wchodzi do Polski z agencją marketingową LTB

HR GO Recruitment to uznana brytyjska agencja posiadająca ponad 60 lat doświadczenia w działaniach rekrutacyjnych. Agencja wyróżnia się na tle konkurencji wprowadzając innowacyjne narzędzia biznesowe i realizując nowatorskie podejście w pozyskiwaniu specjalistów z branży IT.

„Wkraczając na rynek wrocławski chcemy wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie i techniki pracy, by zagwarantować satysfakcjonujący proces rekrutacji zarówno dla kandydatów, jak i pracodawców. Dostrzegamy niszę związaną z rekrutacją IT, proponujemy nowoczesne rozwiązania w tym sektorze.” – twierdzi Dominik Kostecki, manager wrocławskiego oddziału HR GO.

Agencja marketingowa LTB będzie odpowiedzialna za launch marki na rynku polskim. Za obsługę marki z ramienia agencji odpowiadają Radosław Skowron i Łukasz Jaworski. Celem agencji jest budowa świadomości marki HR GO Recrutiment, w początkowym okresie, na rynku wrocławskim.

Kompleksowa obsługa marki HR GO Recruitment obejmuje:

– działania PR,

– pozycjonowanie naturalne w Google.pl,

– realizację kampanii Google Ads,

– prowadzenie profili marki w social media,

– administrację www,

– prowadzenie kampanii leadowych,

– content marketing,

– web design.

Cieszymy się na możliwość współpracy z tak renomowaną marką jak HR GO. Jest to kolejny sukces LTB na rynku usług marketingowych. Duża skala działań związana z wprowadzeniem marki na rynek polski pozwoli nam na pełne wykorzystanie naszego know how i kompetencji poszczególnych specjalistów.” – mówi Łukasz Jaworski, członek zarządu agencji marketingowej LTB.

Agencja marketingowa LTB działa na rynku od 2009 roku realizując działania marketingowe dla firm m.in. z branży przemysłowej (PCC Rokita), e-commerce (Internetstores), medycznej (OneDayClinic), marketingu sensorycznego (IMS).

Comments

comments

169
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...