Horeca Group wygrywa Złotego Spinacza w kategorii Event Społeczny

Informacja Prasowa - 09.12.2019
277

Horeca Group wygrywa Złotego Spinacza w kategorii Event Społeczny

Rozdanie nagród XVII edycji konkursu Złote Spinacze odbyło się 6 grudnia podczas uroczystej gali w warszawskim Hotelu Hilton. Jury, pod przewodnictwem Magdaleny Brzezińskiej z Grupy Żywiec, przyznało wyróżnienia w 31 kategoriach konkursowych. Najlepszym projektem w kategorii Event Społeczny wybrano akcję „Gdzie jest Andrzej?” zorganizowaną na Pol’and’Rock Festiwal przez agencję Horeca Group wraz z Fundacją Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych.

– W rozmowach z przedstawicielami fundacji ITAKA, często przewijała się problematyka ucieczek młodych ludzi na festiwale muzyczne – mówi Katarzyna Zaniewska, managing partner agencji. –  Horeca Group od 10 lat działa na Open’er festival – gdzie przez lata kontaktu z jego uczestnikami zaobserwowaliśmy intensywnie zmieniające się trendy i sposoby komunikacji. Korzystając z naszego doświadczenia, postanowiliśmy wykorzystać je w celu społecznym, niosącym za sobą wartość i przekaz, edukując o problemie ucieczek młodych ludzi.

Celem kampanii #GdzieJestAndrzej było pokazanie uczestnikom festiwalu, jak ważne jest zaangażowanie społeczne, wykorzystanie social media, jako narzędzia, nie tylko do rozrywki, ale przede wszystkim pomocy, dzięki udostępnianiu zdjęć osób zaginionych. To również pokazanie skali zaginięć, uświadomienie, że nie jest to problem marginalny, oraz edukacja pokazująca drugie dno ucieczek – najbliższych czekających na znak życia. Więcej o akcji na https://youtu.be/q6DID3pDThc

 

Comments

comments

277
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...