Hisense wybrało agencję Cohn & Wolfe do kompleksowej obsługi PR w Polsce

Informacja Prasowa - 19.04.2021
99

Hisense wybrało agencję Cohn & Wolfe do kompleksowej obsługi PR w Polsce

Hisense wybrało agencję Cohn & Wolfe do kompleksowej obsługi PR w Polsce

Agencja doradztwa komunikacyjnego Cohn & Wolfe wygrała przetarg na kompleksową obsługę PR marki Hisense w Polsce i w kwietniu br. rozpoczęła długofalową współpracę, w ramach której zapewni wsparcie w obszarze strategii komunikacji produktowej oraz korporacyjnej i działań media relations. Do zadań agencji należeć będzie też koordynacja testów produktów marki oraz organizacja wydarzeń specjalnych.

Hisense to producent TV, elektroniki użytkowej oraz sprzętu AGD m.in. lodówek, pralek i klimatyzatorów, który konsekwentnie poszerza swoje portfolio produktów. Firma Hisense jest pionierem w dziedzinie telewizji laserowej – jako pierwsza na świecie wprowadziła LASER TV – produkt z funkcjami TV krótkiego rzutu i systematycznie pracuje nad ulepszaniem tej technologii. Dowodem na to jest m.in. model 88L5 Sonic Screen Laser TV, pierwszy telewizor laserowy z ekranem dźwiękowym.

– Już od 50 lat angażujemy się w rozwój innowacji w dziedzinie elektroniki użytkowej i konsekwentnie dążymy do tego, aby oferować klientom nowoczesne produkty o jak najwyższej jakości. Chcemy opowiedzieć naszą historię również klientom w Polsce i zapoznać ich bliżej z naszą marką i jej produktami – mówi Kinga Zwierzchowska, Marketing Manager w Gorenje Hisense.

Po stronie Cohn & Wolfe za działania na rzecz klienta odpowiada zespół technologiczny koordynowany przez Michała Olbrychowskiego.

Comments

comments

99
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...