Hill+Knowlton Strategies wzmacnia zespół seniorski

Informacja Prasowa - 18.02.2022
25

Hill+Knowlton Strategies wzmacnia zespół seniorski

Hill+Knowlton Strategies wzmacnia zespół seniorski

Hill+Knowlton Strategies wzmacnia zespół seniorski w trzech departamentach. W dziale technologicznym funkcję Senior Associate objął Michał Piątkiewicz, a Szymon Szymczyk awansował na stanowisko Senior Advisor.  W dziale komunikacji marketingowej na stanowisko Senior Associate awansowała Dominika Pławiak, natomiast do działu komunikacji korporacyjnej dołączyła Agata Piekarz-Urbaś, również jako Senior Associate.

Michał Piątkiewicz posiada bogate doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej i produktowej w kilku sektorach, m.in. nowe technologie, nieruchomości, energetyka, IT, FMCG.​ W Hill+Knowlton Strategies Poland jako Senior Associate zaangażowany jest w planowanie strategiczne oraz realizację projektów z zakresu nowych technologii, obsługując przede wszystkim Facebooka. Doradzał również takim klientom jak Uber, Lime oraz Bitpanda.

Szymon Szymczyk awansował na stanowisko Senior Advisora. Z public relations związany jest od ponad 14 lat. W Hill+Knowlton Strategies Poland zapewnia wsparcie strategiczne dla kluczowych klientów agencji. Realizuje projekty z obszarów walki z dezinformacją, issue management, komunikacji korporacyjnej oraz naruszeń cyberbezpieczeństwa. ​

Dominika Pławiak objęła funkcję Senior Associate. Jest specjalistką public relations z ponad 8-letnim doświadczeniem w efektywnym media relations, organizacji eventów oraz realizacji kampanii z udziałem influencerów. W zespole Marketing+Healthcare Communication jest odpowiedzialna za zarządzanie projektami z sektorów food+beverage i Retail.

Agata Piekarz-Urbaś, która dołączyła do H+K na stanowisko Senior Associate, ma ponad 8-letnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu komunikacji korporacyjnej, zarządzaniu kryzysowym, a także CSR. ​Przed dołączeniem do H+K, Agata przez blisko pięć lat pracowała w Havas PR Warsaw, gdzie prowadziła projekty dla klientów z taki branż jak: retail, finanse, przemysł oraz healthcare. Wcześniej przez blisko 3 lata była związana z Clear Communication Group. Agata koordynowała i realizowała działania komunikacyjne dla takich globalnych marek jak m.in. Deloitte, 3M Poland, Euronet, Shell, Medicover, Intermarché, Bricomarché czy British American Tobacco.

Hill+Knowlton Strategies to globalna agencja PR od lat zajmująca czołowe miejsca w rankingach branżowych. W Polsce H+K zatrudnia ponad 50 konsultantów, a kampanie firmy zdobyły uznanie jurorów najważniejszych konkursów branżowych jak Cannes Lions, SABRE, European Excellence Awards i Złote Spinacze. W 2021 roku Hill+Knowlton Strategies Poland została wyróżniona tytułem Najlepszej firmy public relations w Europie Środkowo-Wschodniej przez magazyn PRovoke.

Comments

comments

25
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...