Hill+Knowlton Strategies wzmacnia kompetencje Public Affairs

Jerzy Ciszewski - 30.05.2016
19

Do zespołu agencji Hill+Knowlton Strategies dołączył Jarosław Sutarzewicz, który objął stanowisko Senior Advisor w dziale Public Affairs.

Hill+Knowlton Strategies wzmacnia kompetencje Public Affairs.  Do zespołu agencji Hill+Knowlton Strategies dołączył Jarosław Sutarzewicz, który objął stanowisko Senior Advisor w dziale Public Affairs.

Jarosław Sutarzewicz to doświadczony specjalista ds. public affairs i komunikacji z administracją publiczną. Jako Senior Advisor będzie wspierał klientów Hill+Knowlton Strategies w budowaniu relacji z sektorem publicznym oraz współtworzeniu strategii z zakresu public policy i advocacy.

Bezpośrednio przed dołączeniem do zespołu agencji Hill+Knowlton Strategies pracował jako szef protokołu w ambasadzie USA w Warszawie. Był odpowiedzialny za kontakty placówki z przedstawicielami rządu i sektora prywatnego. Posiada szeroką wiedzę na temat polskiej sceny politycznej oraz praktykę w realizacji skomplikowanych projektów międzysektorowych.

Wcześniej, w Polskim Funduszu Kapitałowym, Jarosław Sutarzewicz koordynował projekt wdrożenia portalu B2B oferującego rozwiązania offsetowe dla sektora obronnego.Jarosław Sutarzewicz jest ekspertem w dziedzinie protokołu dyplomatycznego i etykiety w biznesie. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Hanna Żurek Hill+Knowlton Strategies [email protected] +48 601 240 478 Kamil Ściana Hill+Knowlton Strategies [email protected] +48 605 122 967

Jaros_aw_Sutarzewicz_HK

Comments

comments

19
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...