Hill+Knowlton Strategies wygrywa przetarg na obsługę Biedronki

Informacja Prasowa - 11.09.2019
232

Hill+Knowlton Strategies wygrywa przetarg na obsługę Biedronki

Od września do grona klientów Hill+Knowlton Strategies dołączyła największa sieć handlowa w Polsce – Biedronka, której właścicielem jest Jeronimo Martins Polska. Klienta pozyskano w drodze przetargu.

W ramach rozpoczętej współpracy, agencja odpowiada za doradztwo strategiczne, wsparcie prowadzenia relacji z mediami, opracowanie strategii komunikacji dla kluczowych projektów klienta oraz wsparcie komunikacji kryzysowej.

Biedronka to największa sieć handlowa w Polsce, posiadająca prawie 3 000 sklepów w ponad 1100 polskich miastach i miejscowościach. Jako największy prywatny pracodawca w kraju, Biedronka od ponad 20 lat buduje zaufanie polskich konsumentów i wciąż rozwija sieć swoich sklepów, zmieniając rynek handlu detalicznego w Polsce. Jednocześnie blisko współpracuje z lokalnymi dostawcami – aż 92 procent produktów w ofercie sieci pochodzi od polskich dostawców.

Za obsługę klienta odpowiada zespół konsultantów z departamentu Komunikacji Marketingowej, którym zarządza Katarzyna Fabjaniak (Managing Director).

 

 

 

Comments

comments

232
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...