Hill+Knowlton Strategies rozpoczęła współpracę z Westinghouse Electric Company

Informacja Prasowa - 12.04.2021
233

Hill+Knowlton Strategies rozpoczęła współpracę z Westinghouse Electric Company

Hill+Knowlton Strategies rozpoczęła współpracę
z Westinghouse Electric Company

Hill+Knowlton Strategies odpowiada za doradztwo strategiczne, prowadzenie biura prasowego oraz budowanie relacji z interesariuszami w ramach współpracy z Westinghouse Electric Company. Agencja została wyłoniona w drodze przetargu i od połowy marca zapewnia klientowi kompleksową obsługę PR.

Liderem zespołu realizującego działania dla Westinghouse jest Aleksandra Felczak, Senior Account Executive, natomiast za koordynację projektu odpowiada Alicja Lewandowska-Wolińska, dyrektor praktyki korporacyjnej w H+K.

Westinghouse Electric Company jest pionierem w zakresie tworzenia rozwiązań dla przemysłu jądrowego i wiodącym dostawcą produktów i technologii dla elektrowni jądrowych. Obecnie technologia Westinghouse jest podstawą dla około połowy działających na świecie elektrowni jądrowych.

Firma posiada niezbędne zasoby, by wesprzeć polski rząd w realizacji celów strategii PEP2040, która zakłada budowę elektrowni jądrowych do 2043 r. Gotowość zainwestowania przez Westinghouse w polski atom jest rezultatem umowy o współpracy na rzecz rozwoju programu energetyki jądrowej w Polsce, zawartej między rządami Polski i Stanów Zjednoczonych w 2020 r. Umowa przewiduje transfer amerykańskiej technologii na rzecz Programu Polskiej Energetyki Jądrowej oraz opracowanie kompleksowego programu inwestycyjnego z udziałem amerykańskich podmiotów.

Comments

comments

233
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...