Hill+Knowlton Strategies Poland z nominacją do tytułu Agencji Roku 2020  w regionie CEE

Informacja Prasowa - 07.05.2020
248

Hill+Knowlton Strategies Poland z nominacją do tytułu Agencji Roku 2020  w regionie CEE

Hill+Knowlton Strategies Poland z nominacją do tytułu Agencji Roku 2020  w regionie CEE wg PRovoke (dawniej Holmes Report)

Hill+Knowlton Strategies Poland uzyskała nominację w konkursie EMEA PR Consultancies  of the Year 2020 do tytułu Agencji Roku 2020 w regionie CEE wraz z MSL, Seesame, Uniomedia Communications i United Partners. Warszawskie biuro H+K po raz pierwszy bierze udział  w konkursie.

Hill+Knowlton Strategies Poland jest jedynym biurem H+K w CEE, co przekłada się na wiodącą rolę firmy w prowadzeniu kompleksowych kampanii w tym regionie, bezpośrednio lub we współpracy  z agencjami afiliowanymi. Współpraca z klientami oparta jest na autorskim modelu narracyjnym 3P™,  który pokazuje pozytywny wpływ public relations na biznes poprzez umiejętne łączenie komunikacji  celów społecznych i przewag biznesowych firm. Innowacyjne podejście do planowania strategii
public relations wraz z budowanym przez lata doświadczeniem sektorowym i stale rozwijaną ofertą  usług specjalistycznych, przełożyły się na ponad 20-procentowy wzrost dochodów z wynagrodzeń agencji przez ostatnie trzy lata z rzędu. W regionie CEE Hill+Knowlton Strategies Poland aktualnie prowadzi projekty m.in. dla takich firm jak Facebook, Huawei, Komisja Europejska czy Spotify.

Wszyscy zwycięzcy EMEA PR Consultancies of the Year 2020 zostaną ogłoszeni podczas ceremonii rozdania nagród EMEA SABRE Awards 2020, która odbędzie się online. O terminie wydarzenia PRovoke poinformuje na swojej stronie: https://www.provokemedia.com/

Comments

comments

248
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...