Henryk Dyjas International Sales Directorem w Selectivv

Redakcja PR - 20.11.2018
250

Nowy dyrektor odpowiedzialny za rozwój na rynkach międzynarodowych

Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy, Selectivv zdecydował się na współpracę z nowym dyrektorem, który będzie odpowiedzialny za rozwój firmy za granicą oraz realizowane projekty międzynarodowe.

Selectivv działa na rynku od 2015 roku i zatrudnia aktualnie ponad 30 osób w kraju oraz współpracuje z kilkunastoma osobami za granicą. Firma posiada biura w Rumunii i na Węgrzech oraz przedstawicieli w innych państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Technologia Selectivv nie jest ograniczona terytorialnie. Pozwala na realizację kampanii reklamowych oraz zbieranie i analizę danych o użytkownikach mobile w dowolnym miejscu na świecie. W związku z rosnącym zainteresowaniem spoza Polski oraz dynamicznym rozwojem międzynarodowej oferty do Selectivv dołączył Henryk Dyjas. Od początku listopada objął on stanowisko International Sales Directora.

 

Henryk Dyjas

 

Henryk Dyjas ma bogate doświadczenie w dziedzinie konsultingu biznesowego oraz marketingu. Pracował dla takich marek jak Stary Browar w Poznaniu, BMW, Mini oraz Land Rover. Od 2005 roku związany był z Australijską Agencją Marketingową, gdzie realizował kampanie o zasięgu globalnym. Po powrocie do kraju prowadził działania dla Polskiej Telefonii Cyfrowej (m.in. dla marek ERA oraz Heyah) oraz współpracował z firmą Hill and Knowlton jako Associate Director. W 2008 roku założył firmę doradczą Protago Consulting, gdzie objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Firma oferuje swoje usługi w Europie oraz na Bliskim Wschodzie m.in. Sułtanacie Omanu oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Henryk Dyjas mówi w pięciu językach: angielskim, arabskim, niemieckim, rosyjskim i polskim. Jest absolwentem ekonomii West Pomeranian Business School w Szczecinie, studiował marketing oraz finanse i bankowość w USA.

W Selectivv Henryk Dyjas zajmie się rozwojem firmy na rynkach międzynarodowych, w tym nadzorem nad pracą działu International. Będzie również odpowiadał za współpracę z partnerami i domami mediowymi na rynkach zagranicznych oraz za zarządzanie międzynarodowymi projektami firmy. W zakres jego kompetencji wchodzi również tworzenie nowych biur Selectivv za granicą.

Comments

comments

250
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...