Henkel rozszerza współpracę z agencją Big Picture

Informacja Prasowa - 17.06.2021
277

Henkel rozszerza współpracę z agencją Big Picture

Henkel rozszerza współpracę z agencją Big Picture

– Po realizacji projektu z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu dla marki Persil (Pralnie Społecznie Odpowiedzialne), firma Henkel zdecydowała się powierzyć agencji Big Picture kolejne działania, rozszerzając tym samym obszar współpracy o PR konsumencki.

Firma Henkel działa na całym świecie, oferując zrównoważony i różnorodny portfel marek. Dzięki silnym markom i innowacyjnym technologiom, zajmuje wiodące pozycje rynkowe zarówno w sektorze dóbr konsumenckich, jak i w sektorze przemysłowym. Z Big Picture nawiązała współpracę w 2020 roku, wybierając agencję do realizacji platformy społecznej odpowiedzialności marki Persil – tak narodził się autorski projekt pod hasłem
Pralnie Społecznie Odpowiedzialne, którego ideą jest zapewnienie osobom w kryzysie bezdomności dostępu do bezpłatnej pralni, gdzie mogą oddać do czyszczenia ubrania, koce czy okrycia.

Tym razem Big Picture będzie odpowiadać za doradztwo strategiczne i koordynację działań w ramach projektu konsumenckiego. Już pod koniec maja swoją premierę miała bezpłatna platforma poradnikowo-edukacyjna Ask Team Clean, stworzona z myślą o rosnącej społeczności konsumentów, poszukujących sprawdzonych trików i rozwiązań z zakresu prania, sprzątania, DIY oraz ekologii. Odwiedzający stronę mają możliwość dostępu do wyjątkowych ofert, promocji, konkursów oraz regularnych testów produktów, dotyczących wiodących marek z portfolio Henkel, takich jak: Persil, E, Perwoll, Silan, Pur, Somat, Bref, Clin, K2r.

Nowa platforma, idealnie wpisuje się w obszar kompetencji Big Picture związany z branded content. Tylko w ostatnim czasie agencja realizowała kompleksowe projekty ze wspomnianego zakresu m.in. dla marek Costa Coffee, Durex czy Panasonic. Z kolei w ramach wsparcia komunikacyjnego Ask Team Clean, do zadań Big Picture należą m.in. współprace
z mediami. Dodatkowo agencja odpowiada za prowadzenie biura prasowego oraz działania skierowane do pracowników.

Za realizację projektu po stronie agencji Big Picture odpowiada Karolina Pękalska, Senior PR Consultant.

Comments

comments

277
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...