Heima PR wspiera akcję #WszyscyDoWioseł Fundacji Legii

Informacja Prasowa - 20.11.2023
290

Szósta edycji akcji #WszyscyDoWioseł (WDW 2023) prowadzonej przez Fundację Legii.

Agencja Heima PR, która od lat angażuje się i prowadzi projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności, po raz piąty zajmie się obsługą komunikacyjną szóstej edycji akcji #WszyscyDoWioseł (WDW 2023) prowadzonej przez Fundację Legii.

Wszyscy do Wioseł to impreza charytatywno – sportowa organizowana przez Fundację Legii, której celem jest zebranie funduszy oraz promowanie idei pomocy poprzez sport. W tym roku beneficjentem WDW będzie Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, a zebrane podczas akcji środki zostaną przeznaczone na wsparcie 116 111 telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży.

“To już kolejna edycja akcji, którą jako Heima PR mamy przyjemność komunikować. Cieszymy się, że Fundacja Legii po raz kolejny powierzyła nam działania PR. Tematy społeczne są nam niezwykle bliskie, a w szczególności zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży, które w ostatnich latach uległo znacznemu pogorszeniu. Wiemy jak ważny społecznie jest to projekt. Zawsze wspieramy inicjatywy, które przyczyniają się do znaczącej poprawy sytuacji, tych którzy potrzebują wsparcia. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego projektu  – mówi Monika Majcher CEO Heima PR

 W ramach współpracy, Heima PR odpowiedzialna jest za media relations, influencer marketing oraz wsparcie działań podczas eventu organizowanego na stadionie Legii.

Za koordynację działań komunikacyjnych odpowiada zespół nowo powstałego działu CareComm  koordynowanego przez Monikę Majcher CEO agencji.

Comments

comments

290
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...