Haps od Gazeta.pl po angielsku, niemiecku, czesku i węgiersku

Informacja Prasowa - 09.12.2016
239

Haps wprowadza nowe wersje językowe

Popularny format kulinarnego wideo Gazeta.pl od listopada br. wprowadził nowe wersje językowe. Użytkownicy Facebooka mogą już oglądać dwa wideo Haps w czterech językach: po angielsku, niemiecku, czesku i węgiersku.

Po dużym sukcesie Hapsa w Polsce, postanowiliśmy przetestować ten format także na zagranicznych rynkach – takich, na których nie ma jeszcze mocnego lidera w tym segmencie. Przy wyborze zwracaliśmy uwagę przede wszystkim na to, aby zwiększać zasięg wśród użytkowników z podobnego kręgu kulturowego – mówi Anna Gumkowska, dyrektor serwisów lifestyle’owych Gazeta.pl.

Odcinki Hapsa po angielsku, niemiecku, czesku i węgiersku są publikowane na profilu Hapsa na Facebooku, a dzięki opcjom targetowania są widoczne dla osób korzystających z serwisu w danym języku.

Haps to internetowy format kulinarny Gazeta.pl prezentujący przepisy na pyszne i proste dania, które może zrobić każdy. Wideoprzepisy można oglądać na Facebooku i na stronie Haps.Gazeta.pl. Dotychczas powstało już ponad 300 odcinków.

Comments

comments

239
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...