Hand Made z nowym spotem dla D-Vitum z udziałem Magdaleny Różczki

Informacja Prasowa - 20.02.2020
228

Hand Made z nowym spotem dla D-Vitum z udziałem Magdaleny Różczki

W lutym ruszyła kampania reklamowa marki D-Vitum (Oleofarm), której  ambasadorką została Magdalena Różczka — znana aktorka, od lat wspierająca działania na rzecz Interwencyjnych Ośrodków Preadopcyjnych. Hand Made odpowiada za koncept kreatywny i realizację spotu reklamowego.

Głównym celem kampanii jest zwiększenie świadomości marki D-Vitum, wspierającej prawidłowy rozwój dzieci od pierwszych dni życia. D-Vitum posiada szeroką gamę produktów z witaminą D, które idealnie dopasowane są do ich rosnących potrzeb, jak również rozwiązania skierowane stricte do dorosłych.

D-Vitum to niekwestionowany lider na rynku suplementów bogatych w witaminę D. W naszej kreacji chcieliśmy nie tylko pokazać jego ekspercki wizerunek, ale przede wszystkim podkreślić fakt, że marka dzieli się tym, co dobre – w dosłownym i bardziej metaforycznym znaczeniu. Mówimy tu zarówno o bogatym wachlarzu dobroczynnych produktów, jak i charytatywnych działaniach na rzecz Fundacji Rodzin Adopcyjnych – mówi Katarzyna Brych, Creative Group Head w Hand Made.

Istotnym elementem kampanii jest zwrócenie uwagi na misję społeczną firmy Oleofarm, która to część zysków ze sprzedaży produktów D-Vitum, przeznacza na wsparcie Fundacji Rodzin Adopcyjnych.

Kampania przygotowana przez Hand Made prowadzona jest w wiodących stacjach telewizyjnych i radiowych. Produkcję telewizyjną zrealizował Feelmovie. To kolejny efekt owocnej współpracy Hand Made i firmy Oleofarm. Agencja jest autorem kampanii telewizyjnych dla Collaflexu i D-Vitum Forte K2.

 

D-Vitum (Oleofarm) to marka, która od wielu lat dostarcza ludziom witaminę D w wielu postaciach, by dzieci mogły zdrowo rosnąć, a dorośli – pozostać w dobrym zdrowiu.

Comments

comments

228
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...