Hand Made z komunikacją dla Allegro.cz

Informacja Prasowa - 17.05.2023
90

Agencja Hand Made wspiera serwis Allegro w komunikacji wdrażającej markę na rynek czeski

Wdrożenie Allegro.cz to dla marki przełomowy etap w rozwoju sprzedaży międzynarodowej. Platforma przejęła sklep internetowy Mall, wchodząc tym samym na rynek czeski. Hand Made odpowiada za opracowanie platformy komunikacji dla ekspansji w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram) – w tym przygotowanie treści oraz materiałów graficznych.

Allegro to najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce i jedna z największych firm branży e-commerce w Europie. Marka współpracuje z Hand Made nieprzerwanie od 2018 roku. Agencja odpowiada za strategię komunikacji i promocji w social media, tworzenie dedykowanych kreacji graficznych oraz zarządzanie media planem. Działania Hand Made w obrębie kanałów społecznościowych marki zostały wyróżnione w case study firmy Meta (Facebook) i nagrodzone statuetką Effie.
Hand Made to agencja reklamowa full service, zapewniająca klientom obsługę we wszystkich kluczowych kanałach komunikacji. Agencja projektuje rozwiązania komunikacyjne, zapewnia pełne wsparcie strategiczne, kreatywne i produkcyjne dla marek polskich i zagranicznych. Została czterokrotnie wyróżniona spośród najlepszych polskich agencji w raportach Media & Marketing Polska.

Comments

comments

90
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...