H2O Creative wygrywa przetarg na obsługę „Bakoma naturalny gęsty”

Informacja Prasowa - 05.02.2021
269

H2O Creative wygrywa przetarg na obsługę "Bakoma naturalny gęsty"

H2O CREATIVE WYGRYWA PRZETARG NA OBSŁUGĘ
/BAKOMA NATURALNY GĘSTY/

Agencja po wygranym przetargu zajmie się kompleksową obsługą reklamową jednego z kluczowych produktów marki Bakoma. Współpraca obejmuje przygotowanie i całościowe wdrożenie 2-letniej strategii dla „Naturalny Gęsty” w zakresie komunikacji w digitalu, social mediach, BTL oraz współpracy z influencerami. H2O Creative zajmie się także produkcją sesji zdjęciowych oraz video. 

Nowa strategia ma na celu odświeżenie wizerunku oraz przybliżenie produktów z linii Naturalny Gęsty. W jej ramach już w połowie lutego br. wystartuje nowa kampania z udziałem ambasadora markiKatarzyny Bosackiej. Obok przygotowania KV i materiałów kampanijnych, agencja przejmie prowadzenie komunikacji w kanałach social media.

„Cieszy nas, że Bakoma – znana i silnie osadzona w świadomości polska marka – zaufała naszemu holistycznemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu brand buildingu. Rynek tego typu produktów wciąż rośnie – konsumenci już od dłuższego czasu zwracają bowiem uwagę na zdrową, lekką i naturalną żywność. Dlatego tak ważne jest, aby wzmocnić dotychczasową więź z nimi, ale też przyciągnąć nowych odbiorców ciekawym oraz autentycznym storytellingiem. To też kolejna marka z kategorii jogurtowej w naszym portfolio” – podkreśla Marcin Maj, prezes agencji H2O Creative.

Marka powierzyła także agencji całościową produkcję sesji zdjęciowych oraz video na potrzeby prowadzonych działań kampanijnym. Kontrakt został podpisany na 2 lata.

Comments

comments

269
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...