Grzejniki-dekoracyjne.pl kontynuują współpracę z agencją More Bananas

Informacja Prasowa - 16.02.2017
136

Grzejniki-dekoracyjne.pl kontynuują współpracę z agencją More Bananas

Agencja More Bananas odpowiedzialna jest za całościową obsługę salonu grzejniki-dekoracyjne.pl w mediach społecznościowych. Skrojona na miarę oferta zadecydowała o wyborze powyższej agencji. Oprócz działań z zakresu copywritingu i grafiki, More Bananas prowadzi kompleksową kampanię Facebook ADS mającą na celu pozyskiwanie leadów.

Pokazujemy, w jaki sposób zaprezentować produkt tak prozaiczny, jakim jest grzejnik w ciekawy i atrakcyjny sposób. Grzejniki-dekoracyjne.pl, jak sama nazwa wskazuje, to marka oferująca grzejniki, które mogą stać się ozdobą naszego mieszkania. Odpowiednia ich prezentacja, przystępny opis zalet marki oraz odpowiednio targetowana reklama to sprawdzony sposób na sukces” – mówi Karolina Kumor, Social Media Specialist w More Bananas.

Oprócz zakupu grzejników online marka prowadzi także salon stacjonarny w Krakowie. Kolejnym zadaniem agencji było zbudowanie świadomości miejsca wśród mieszkańców małopolski, a także zachęcenie do odwiedzenia go przez potencjalnych Klientów znajdujących się niedaleko salonu, co udało się między innymi dzięki dobrze stargetowanej reklamie lokalnej.

Comments

comments

136
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...