Grzegorz Furgo dyrektorem Centrum Informacyjnego Senatu

Informacja Prasowa - 25.11.2019
78

Grzegorz Furgo dyrektorem Centrum Informacyjnego Senatu

Praca dla całego Senatu i Marszałka T. Grodzkiego to dla mnie bardzo duży zaszczyt. W szczególności, że to w Senacie bije dziś serce polskiego parlamentaryzmu – pisze na Twitterze Grzegorz Furgo, informując w ten sposób o objęciu funkcji dyrektora Centrum Informacyjnego Senatu.

„Szanowni Państwo, od wczoraj pełnię funkcję dyrektora Centrum Informacyjnego Senatu. Praca dla całego Senatu i Marszałka T. Grodzkiego to dla mnie bardzo duży zaszczyt. W szczególności, że to w Senacie bije dziś serce polskiego parlamentaryzmu.” – czytamy we wpisie.

Grzegorz Furgo to menedżer i organizator branży kulturalnej. W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu gdyńsko-słupskim z pierwszego miejsca na liście Nowoczesnej Ryszarda Petru. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 14 247 głosów. W Sejmie pełnił funkcję członka Komisji Kultury i Środków Przekazu oraz Komisji Zdrowia, pracował też w Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki. Był wiceprzewodniczącym pomorskiego regionu Nowoczesnej i członkiem rady krajowej ugrupowania. W 2017 roku zawieszono go w prawach członka partii, przeszedł więc do partii i klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. W 2019 bezskutecznie startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz Sejmu.

źródło: wiadomosci.onet.pl

 

Comments

comments

78
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...