Grupa TMF wybrała Icon Strategies jako swoją agencję PR w Polsce

Informacja Prasowa - 07.10.2019
183

Grupa TMF wybrała Icon Strategies jako swoją agencję PR w Polsce

Grupa TMF, wiodący dostawca międzynarodowych usług administracyjnych dla biznesu, wybrała w wyniku przetargu Icon Strategies, strategiczną firmę doradczą w zakresie zarządzania reputacją, jako swoją agencję public relations w Polsce.

 

TMF Group jest czołową firmą świadczącą administracyjne usługi biznesowe dla firm w obszarze rozwoju międzynarodowego – zarówno organicznego, jak też w wyniku fuzji i przejęć, oraz dla funduszy inwestycyjnych.

Zespół Icon Strategies kierowany przez Michała Sobiło, dyrektora zarządzającego, jest odpowiedzialny za działania public relations, w tym doradztwo strategiczne PR, media relations, działania w mediach społecznościowych i zarządzanie treścią. Raportuje do globalnego zespołu ds. komunikacji TMF.

 

Richard Simpson, dyrektor ds. globalnej komunikacji TMF, powiedział: „W ramach procesu przetargowego rozmawialiśmy z kilkoma agencjami, ale podejście Icon Strategies naprawdę się wyróżniało.  Było to połączenie odpowiedniego doświadczenia i naprawdę dobrego zrozumienia naszych komunikacyjnych celów
i ambicji w Polsce i poza jej granicami.”

 

– „Dotychczasowe,  świetne wyniki oraz indywidualne podejście zespołu Icon nie pozostawiają mi wątpliwości, że podjęliśmy właściwą decyzję” – dodał Richard Simpson.

 

Michał Sobiło, dyrektor zarządzający Icon Strategies, powiedział: „Cieszymy się, że możemy powitać Grupę TMF w portfolio naszych klientów. Z ponad 400 własnymi ekspertami w biurach w Warszawie i Katowicach, TMF Polska jest jednym z największych biur Grupy TMF w regionie EMEA. Będziemy dbać o wzrost rozpoznawalności marki TMF w Polsce”.

 

Umowa została podpisana na sześć miesięcy z możliwością przedłużenia. Icon Strategies została wybrana w drodze przetargu z końcem lipca.

Comments

comments

183
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...