Grupa Progres i Beyond Public Relations ponownie razem

Informacja Prasowa - 28.09.2020
221

Grupa Progres i Beyond Public Relations ponownie razem

Grupa Progres i Beyond Public Relations ponownie razem

Agencja Beyond Public Relations podpisała umowę na kompleksową obsługę public relations z Grupą Progres. Obowiązuje ona od sierpnia br. To już kolejna współpraca obu firm.

Pierwsza kooperacja Beyond Public Relations z Grupą Progres, specjalizującą się w nowoczesnych usługach HR dla biznesu, trwała 1,5 roku i zakończyła się w styczniu br. Agencja była odpowiedzialna za wdrożenie strategii komunikacji, działania media relations, przygotowanie i obsługę biura prasowego firmy oraz bieżące doradztwo strategiczne. W ramach współpracy powstał m.in. Raport Rynek Pracy 360 stopni pokazujący i analizujący perspektywy zarówno pracodawców, pracowników jak i bezrobotnych, a także ich doświadczenia, postawy, motywacje i plany.

Nowa umowa zakłada aktualizację strategii komunikacji w odniesieniu do dynamicznie zmieniającej się sytuacji w czasach COVID-19, ponowne prowadzenie biura prasowego firmy, bieżące doradztwo strategiczne oraz przygotowanie i realizację rozwiązań, wspierających działania firmy w zakresie kampanii promocyjnych projektów prowadzonych przez Grupę Progres. Bieżąca umowa została podpisana w sierpniu 2020 r. i zawarta jest na czas nieokreślony.

Comments

comments

221
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...