Grupa naTemat uruchamia nowy projekt: dadHERO.pl

Informacja Prasowa - 15.10.2019
27

Grupa naTemat uruchamia nowy projekt: dadHERO.pl. Pierwszy portal lifestyle'owo-fatheringowy dla ojców

15 października startuje dadHERO.pl – najnowsze, piąte już „dziecko” Grupy naTemat.
To lifestyle’owy serwis dla ojców. Pierwszy w Polsce portal… fatheringowy, który będzie łączył treści zarówno o ojcostwie, jak i codziennym stylu życia. To miejsce zarówno dla tych, którzy dzieci już mają lub mieć chcą. Redaktorem naczelnym będzie Andrzej Chojnowski, który po 15 latach w Marquard Media Polska, gdzie był związany z wieloma tytułami lifestyle’owymi, ostatnio na stanowisku redaktora naczelnego Esquire, przeszedł do Grupy naTemat. Funkcję będzie formalnie pełnił od 16 października. Natomiast biznesowym liderem projektu jest Damian Borecki, który pracuje w Grupie naTemat od maja tego roku, a wcześniej był związany m.in. z Vogue Polska. Projekt będzie wizualnie będzie utrzymany w tonie serwisów Grupy naTemat z indywidualną kolorystyką.
Partnerami serwisu od samego początku są m.in.: Volvo, Adamed Expert, Austria Info, Mollers, TZMO.
– W zachodnich mediach widać już trendy idące w tę stronę, ale w Polsce na tym polu wydawniczym jest jeszcze pusto. Oczywiście są bardziej lub mniej popularne blogi dla ojców, ale dadHERO w założeniu ma być czymś innym. Chcemy wyraźnie podkreślić, że nasz portal nie będzie po prostu męską wersją parentingu, to nie ma być kolejna strona z poradnikami, tyle że dla mężczyzn. dadHERO w założeniu ma być czymś więcej. Chcemy stworzyć miejsce dla często pomijanej grupy. Grupy, która jest nie tylko ojcami, ale przede wszystkim mężczyznami, dlatego będą tam treści nie tylko o ojcostwie, ale także lifestyle’u. Żyjemy w ciekawych czasach, obalających stereotypowy podział na rzeczy typowo męskie lub typowo damskie. Męstwem jest dziś odpowiedzialne i zaangażowane rodzicielstwo – mówi Michał Mańkowski, członek zarządu i redaktor naczelny Grupy naTemat.
– Każdy facet ma swoje pasje, dzięki którym życie ma smak. U ojców ten apetyt na życie jest jeszcze większy. Jeśli jesteś ojcem (lub będziesz nim niebawem), masz wszystkie niezbędne supermoce. Masz to, czego pragnie każdy mężczyzna, a przy tym pozostajesz tym, kim zawsze chciałeś być: sobą. Jesteś tym samym człowiekiem ze zdjęcia w dowodzie osobistym, tym który oglądał „Star Treka”, zarywał noce, by oglądać playoffy NBA i grać w „Fallouta”.  Nie zapomniałeś, że nie składasz się jedynie z pieluch, wywiadówek i odcinków „Świnki Peppy”, ale z krwi i kości, z pasji i emocji. O takich mężczyznach, perfekcyjnie niedoskonałych, ale spełnionych życiowo szczęściarzach, którzy cieszą się życiem każdego dnia, jest dadHERO – mówi Andrzej Chojnowski, redaktor naczelny dadHERO.
Poza zespołem dziennikarzy, na łamach dadHERO będą publikować też zewnętrzni blogerzy. Na starcie będzie to Michał Alicki – bloger Tata Szef, Krzysztof Opeldus – bloger Tata Prezes, Michał Górecki – Koszulkowo.pl, bloger, Mikemary.
Grupa naTemat wydaje cztery samodzielne serwisy. Ogólnoinformacyjne naTemat.pl, parentingowe MamaDu.pl, biznesowo-start-upowe INNPoland.pl i satyryczny ASZdziennik.pl.

Comments

comments

27
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...