Grupa MTP wśród najlepszych w Europie

Informacja Prasowa - 04.03.2020
106

Grupa MTP wśród najlepszych w Europie

Prestiżową nagrodę Transform Awards Europe za najlepsze praktyki w zakresie rozwoju marek korporacyjnych, produktowych i globalnych w Europie, podczas uroczystej gali w Londynie odebrał Przemysław Trawa, prezes zarządu Grupy MTP.

Transform Awards Europe to nagroda przyznawana przez Transform Magazine, brytyjski magazyn branżowy, za najlepsze praktyki w zakresie rozwoju marek korporacyjnych, produktowych i globalnych w Europie. Grupa MTP zajęła trzecie miejsce w kategorii „Best Brand Architecture Solution”.

To ogromne wyróżnienie i dowód uznania dla pracy wykonanej na rzecz zbudowania nowego wizerunku Grupy MTP. Szeroka gama usług, które pozwalają nam kompleksowo realizować największe kongresy, targi i eventy, została ujęta w nowoczesną i spójną formę. Rebranding marki ze stuletnią tradycją to bardzo duże wyzwanie, dlatego tak prestiżowa nagroda napawa nas dumą i motywuje do dalszej pracy – mówi Przemysław Trawa, prezes zarządu Grupy MTP.

W ramach nowej strategii powstała marka korporacyjna – Grupa MTP, która łączy w sobie portfolio obiektów (Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań Congress Center, Arena Poznań) oraz usług (Idea Expo, Restauracje Garden City, City Marketing, ToBilet.pl). Dzięki przejrzystej architekturze marek możliwości Grupy MTP w zakresie kompleksowej realizacji targów, kongresów i eventów są czytelne dla klientów oraz uczestników wydarzeń. Koncepcję rebrandingu marki Międzynarodowe Targi Poznańskie, który wdrożony został w 2019 roku, stworzyła globalna agencja kreatywna Dragon Rouge.

Comments

comments

106
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...