Grupa Media+ realizuje kampanię marketingową 
dla HP Smart Tank 500/600

Informacja Prasowa - 19.09.2019
185

Grupa Media+ realizuje kampanię marketingową 
dla HP Smart Tank 500/600

Grupa Media+, działająca na rynku zintegrowanej komunikacji marketingowej, od ponad 5 lat aktywnie wspiera działania marketingowe dla drukarek i akcesoriów do druku HP, w obszarze influencers marketingu, content marketingu oraz e-commerce. Obecnie agencja prowadzi działania związane z launchem nowego urządzenia wielofunkcyjnego z innowacyjną technologią uzupełniania tuszu HP Smart Tank, dedykowanego rodzinom i freelnacerom.

Do końca października potrwają działania obejmujące m.in. e-commerce – pozycjonowanie produktów w Allegro, content marketing, w tym Spider’sWeb oraz aktywności z influencerami takimi, jak: ekipa 5 sposobów na…, duet Edyta i Cezary Pazura, których zadaniem jest pozycjonowanie innowacyjnych rozwiązań druku dla gospodarstw domowych.

 

Innowacyjne rozwiązania technologiczne coraz śmielej wkraczają na rynek druku. Ich przykładem jest HP Smart Tank serii 500 i 600 – drukarka, która miała swoją premierę we wrześniu br. Urządzenie wyposażone w zaawansowany system napełniania pozwala w łatwy sposób uzupełniać poziom tuszu z użyciem butelek z atramentem, z możliwością wielokrotnego zamykania. W ten sposób użytkownicy mogą obniżyć koszty wydruku, zyskując jednocześnie do 18 000 stron w czerni lub 8 000 w kolorze na start. Dodatkowo integracja z aplikacją HP Smart App umożliwia łatwe mobilne skanowanie i drukowanie. W HP bardzo ważny jest dla nas komfort użytkowania. HP Smart Tank zapewnia nie tylko optymalizację kosztów druku w domu oraz mobilność, ale także przyjazną obsługę. Te cechy są dla nas kluczowe, dlatego podkreślamy je w naszej współpracy z influenceramiMichał Chęcielewski, Marketing Specialist w HP Inc Polska.

 

Comments

comments

185
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...