Grupa Komunikacja+ partnerem merytorycznym ABSL

Informacja Prasowa - 21.07.2020
163

Grupa Komunikacja+ partnerem merytorycznym ABSL

Grupa Komunikacja+ partnerem merytorycznym ABSL

Grupa Komunikacja+ została partnerem merytorycznym Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) w obszarze zarządzania komunikacją korporacyjną oraz employer brandingu. Wesprze tym samym ponad 200 firm zrzeszonych w ABSL, organizacji reprezentującej branżę nowoczesnych usług biznesowych. Dotychczasowa współpraca pomiędzy tymi podmiotami została rozszerzona.

Grupa Komunikacja+ będzie doradzać ABSL i wspierać działania sektora nowoczesnych usług biznesowych jako partner merytoryczny. Współpraca jest odpowiedzią na potrzeby firm członkowskich z obszaru m.in. komunikacji kryzysowej i wewnętrznej, a także employer brandingu i employee advocacy. Przyczyni się tym samym do promocji dobrych praktyk wśród ponad 200 kluczowych firm z sektora usług wspólnych, outsourcingu procesów biznesowych i IT oraz centrów badawczo-rozwojowych, mających swoją reprezentację w Polsce.

Partnerstwo jest kolejnym etapem współpracy pomiędzy oboma podmiotami. W ubiegłym roku Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych wspierała należąca do GK+ agencja public relations Komunikacja+PR. Niedawno współpraca została rozszerzona o wsparcie wszystkich ośmiu spółek GK+, co oznacza, że ABSL może liczyć na kompetencje zespołów specjalizujących się m.in. w digital marketingu, badaniach i analizach, projektowaniu graficznym, doradztwie strategicznym czy zakupie mediów.

Poprzez współpracę z ABSL chcemy wspierać jeden z najważniejszych sektorów polskiej gospodarki w szczególnie istotnym momencie. Wchodzimy w erę postcovidową, czasy niepewności, zmuszające firmy do reorganizacji procedur, projektowania nowych rozwiązań, przygotowania kadry zarządzającej. Szybka reakcja na nowe warunki biznesowe i skuteczna wymiana wiedzy są tym bardziej niezbędne w takich obszarach jak zarządzanie zmianą, wzmacnianie zaangażowania zespołów, wprowadzanie nowych modeli rekrutacyjnych czy dotarcie do talentów z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi digital. Wierzę, że zintegrowane usługi i unikatowy know-how GK+ będą katalizatorami dalszego rozwoju poszczególnych firm i całego sektora – mówi Tomasz Alberski, Managing Partner Grupy Komunikacja+.

ABSL to organizacja zrzeszająca ponad 200 firm z sektora usług wspólnych, wyznaczająca standardy i kierunki rozwoju branży oraz tworząca platformę współpracy wewnątrzsektorowej. Każdego roku organizuje około 100 wydarzeń branżowych i regularnych spotkań profesjonalistów w postaci konferencji, grup tematycznych ABSL, Chapterów ABSL i Klubów ABSL. Publikuje również coroczny raport nt. kondycji branży oraz szereg innych specjalistycznych publikacji.

Reprezentujemy jeden z najszybciej rozwijających się sektorów w Polskiej gospodarce, dlatego też potrzebujemy nowoczesnych i odpowiadających na nasze potrzeby rozwiązań. Ważnym elementem jest w tym przypadku  płynne poruszanie się w świecie „digital”, mając również na uwadze nową post-covidową rzeczywistość, a GK+ posiada odpowiednie zasoby oraz doświadczenie, aby nas w tym wesprzeć. Jestem przekonany, że merytoryczna współpraca z GK+ pozwoli nam jeszcze lepiej docierać do interesariuszy, wzmacniać wizerunek i edukować na temat specyfiki naszego sektora,
a także wskazywać kierunki rozwoju i nowe sposoby realizacji celów biznesowych członków ABSL.”
– powiedział Paweł Panczyj, Strategy & Business Development Director ABSL.

W ramach dotychczasowej współpracy przeprowadzono m.in. kampanię #Workingtogether, wewnątrzsektorową inicjatywę wspierającą różnorodność w miejscu pracy oraz szereg webinarów i warsztatów z kadrą zarządzającą organizacji tworzących ABSL. Teraz Grupa Komunikacja+ podzieli się z członkami ABSL najlepszymi praktykami i specjalistycznymi analizami, dostarczy usługi konsultingowe i zapewni wsparcie eksperckie.

Comments

comments

163
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...