Grupa Interia uruchomi nowy serwis historyczny

Informacja Prasowa - 01.07.2021
137

Grupa Interia uruchomi nowy serwis historyczny

Grupa Interia uruchomi nowy serwis historyczny

Grupa Interia nieustannie poszerza swoje portfolio serwisów tematycznych. 1 lipca startuje z nowym projektem – Historia Interia. Czytelnicy znajdą w nim materiały o przełomowych wydarzeniach w skali świata i Polski, znanych władcach i politykach oraz zwykłych ludziach, którzy swoimi działaniami zapisali się na kartach historii.

– Będziemy pisać zarówno o czynach szlachetnych i heroicznych, jak i o tych, które nie przynoszą chluby. Nie będziemy cenzurować historii ani jej przesładzać. Pokażemy, jaka była naprawdę. Nie zawsze czarno-biała. Zwykle o wielu odcieniach szarości. O historii będziemy mówić wprost i bez koloryzowania – mówi Sławomir Zagórski, szef serwisu Historia Interia.

Serwis będzie współtworzony przez czytelników. Jego redakcja pragnie zachować ich rodzinne wspomnienia i opowiedzieć o przeżyciach jednostek, które budują tożsamość społeczności.

Serwis Historia.Interia.pl jest kontynuacją i rozszerzeniem poprzedniego projektu historycznego Interii – Nowa Historia.

Sławek Zagórski związany jest z Interią od 2012 roku. Zajmuje się historią polskiej wojskowości w XX wieku. Jest autorem i współautorem kilku książek historycznych. W najbliższym czasie ukaże się kolejna pozycja jego autorstwa – „Baśka Murmańska i Lwy Północy”. Został laureatem Buzdygana 2015, dołączając do znakomitego grona dziennikarzy wyróżnionych tą nagrodą, obok Bogusława Wołoszańskiego i Waldemara Milewicza czy Marcina Ogdowskiego.

Comments

comments

137
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...