Grupa CIECH w gronie klientów agencji Grow

Informacja Prasowa - 11.03.2020
43

Grupa CIECH w gronie klientów agencji Grow

Grupa  CIECH, jedna z największych firm chemicznych w Polsce z silną pozycją na rynkach europejskich, rozpoczęła współpracę z agencją Grow, specjalizującą się w obszarze employer brandingu. Dla CIECH działania w szeroko pojętym obszarze HR są ważnym elementem strategii biznesowej na lata 2019-2021.

Eksperci z Grow zajmują się m.in. realizacją badań wewnętrznych dotyczących komunikacji i zaangażowania pracowników, opracowaniem kreatywnej kampanii rekrutacyjnej, stworzeniem strategii działań EB, obsługą mediów społecznościowych oraz pozycjonowaniem marki jako pracodawcy.

„Fundamentem strategii na lata 2019-2021 są działania w obszarze HR mające na celu stworzenie optymalnego środowiska dla rozwoju naszych pracowników i budowy kultury organizacyjnej, która w wymierny sposób będzie wspierać realizację naszych celów biznesowych. Wsparcie agencji Grow to cenne spojrzenie z zewnątrz i możliwość implementacji najlepszych praktyk rynkowych w obszarze EB” – komentuje Mirosław Kuk, Manager Public Relations i Rzecznik Prasowy Grupy CIECH.

Po stronie Grow za koordynację współpracy z Grupą CIECH odpowiada zespół kierowany przez Agnieszkę Borak, Dyrektora Strategicznego, oraz Łukasza Jarotę, Dyrektora Zarządzającego agencji.

„Współpraca z Grupą CIECH ma charakter wielowymiarowy – mamy okazję wykorzystać całe spektrum działań employer brandingowych. Już teraz widać pierwsze efekty naszej współpracy, a mamy apetyt na znacznie więcej. Uwielbiamy projekty takie jak ten. Dziękujemy Grupie CIECH za to, że zdecydowała się postawić właśnie na naszą agencję i obdarzyła nas swoim zaufaniem”– mówi Łukasz Jarota z Grow.

Współpracę nawiązano w wyniku przetargu, a umowa ma charakter ramowy.

Comments

comments

43
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...