Grupa CCC nawiązuje współpracę z Clear Communication Group

Informacja Prasowa - 26.01.2021
38

Grupa CCC nawiązuje współpracę z Clear Communication Group

Grupa CCC nawiązuje współpracę z Clear Communication Group

 Clear Communication Group rozpoczęło współpracę z Grupą CCC. Agencja będzie odpowiadać m.in. za kontakty z mediami i bieżące działania public relations w ramach komunikacji korporacyjnej.

Firma Clear Communication Group odpowiada za wsparcie w prowadzeniu biura prasowego, PR korporacyjny, w tym komunikację wyników finansowych spółki, a także wsparcie i doradztwo w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi. Do zadań agencji należy również komunikacja wdrażanych przez Grupę CCC działań w zakresie transformacji cyfrowej oraz innowacji, jak również aktywności związane ze zrównoważonym rozwojem i CSR.

CCC wybrało agencję Clear Communication Group do współpracy w ramach przetargu. Umowę podpisano na rok. Działania na rzecz klienta koordynują Martyna Sikorska, menedżer oraz Klaudia Rombalska, starszy konsultant.

Clear Communication Group to agencja PR i firma doradcza z zakresu komunikacji działająca na rynku od 10 lat. Specjalizuje się w usługach public relations dla firm sektora finansowego, spółek giełdowych, przedstawicieli sektora usług profesjonalnych, jak również w komunikacji kryzysowej.

Comments

comments

38
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...