Grow jako pierwsza agencja Employer Branding w Polsce z usługą e-commerce

Informacja Prasowa - 02.08.2023
285

Uruchomiony sklep z usługami takimi jak wsparcie marki w zakresie social mediów, produkcji foto & video

Grow, które od lat zmienia postrzeganie firm, jako pierwsza agencja EB & PR w Polsce, wchodzi na rynek e-commerce z ofertą na życzenie. Uruchomiony właśnie sklep z usługami takimi jak wsparcie marki w zakresie social mediów, produkcji foto & video czy badania zaangażowania, pozwala na wybór ściśle określonych usług Grow. Wszystko bez potrzeby podpisywania długoletniego kontraktu.

Rynek e-commerce w Polsce, to co raz większy kawałek handlowego tortu. Z roku na rok, chętniej przenosimy transakcje do wirtualnego świata, co dobitnie pokazały czasy pandemii, w których wiele firm na nowo musiało przemyśleć strategię sprzedaży i dostosować swoją ofertę do nowych czasów.

5 lat temu światowe rynki zakupowe w e-commerce miały poziom 1 biliona dolarów. Dziś jest to już ponad 3 biliony dolarów w skali światowej. Jak łatwo zauważyć, wartość ta bardzo szybko rośnie, a dzięki temu zdobywa co raz to nowsze narzędzia do “operowania” zachowaniami konsumentów i ich decyzjami zakupowymi. Powoduje również niesamowity wzrost kreatywności i śmielszego podejścia do sprzedaży usług i towarów.

Agencja Grow, która od ponad dekady specjalizuje się w działaniach związanych z employer brandingiem, public relations czy social mediami, postanowiła w sposób jeszcze bardziej przejrzysty i przystępny, spełnić oczekiwania swoich klientów poszukujących personalizacji i pełnej kontroli nad działaniami związanymi z EB, PR social mediami, kampaniami digitalowymi czy organizacją eventów. I tak właśnie powstał sklep (nie tylko pierwszy w Polsce, ale prawdopodobnie w całej Europie), który wskazuje na konkretne parametry usługi oraz jej wartość i rezultaty dla zamawiającego (organizacji).

 “Jedyną różnicą w nowopowstałym sklepie względem innych rozwiązań e-commerce jest fakt, iż skorzystanie z przycisku „Zamawiam” jest niezobowiązujące i nie spowoduje automatycznie wystawienia faktury czy pobrania środków finansowych z konta. Nasz panel zakupowy nie prosi o podanie numerów konta, kart kredytowych oraz nie przekierowuje do platform płatniczych, a jedynie przekazuje nam dane do doprecyzowania oferty. Dzięki temu gwarantujemy naszym klientom przestrzeń na uszczegółowienie jej ostatecznego zakresu. Co ważne, gwarantujemy zamawiającemu instant reakcję z naszej strony (maksymalnie 48h po złożeniu zamówienia) by jak najlepiej zadbać o doświadczenia klienta – mówi Łukasz Jarota, Dyrektor Zarządzający w Agencji Grow.

285
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...