Griffin Real Estate dołączył do grona klientów Grayling Polska

Informacja Prasowa - 19.05.2020
241

Griffin Real Estate dołączył do grona klientów Grayling Polska

Griffin Real Estate dołączył do grona klientów Grayling Polska

Grayling Polska rozpoczął współpracę z Griffin Real Estate, największym i najbardziej dynamicznym inwestorem typu private equity w Europie Środkowo-Wschodniej, działającym w sektorze nieruchomości. Agencja odpowiada za realizację kompleksowych działań z zakresu komunikacji korporacyjnej.

W ramach podpisanej umowy Grayling Poland odpowiada za doradztwo strategiczne, opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji korporacyjnej Griffin Real Estate, a także bieżące prowadzenie biura prasowego firmy. Projekt będzie realizowany w dziale korporacyjnym, pod nadzorem Bartosza Sroki, Account Directora.

„Cieszymy się, ze Griffin Real Estate dołączył do grona naszych klientów. Jestem przekonana, że bogate doświadczenie naszych konsultantów w prowadzeniu komunikacji firm z sektora nieruchomości oraz komunikowaniu transakcji fuzji i przejęć przyczyni się do dalszego rozwoju Griffin Real Estate w Polsce” – powiedziała Klara Banaszewska, Dyrektor Generalna Grayling Poland.

Griffin Real Estate to największy inwestor typu private equity w Europie Środkowo-Wschodniej działający w sektorze nieruchomości. W ciągu ostatnich kilku lat Griffin był najbardziej dynamicznym i innowacyjnym inwestorem w regionie, który wprowadził na polski rynek nieruchomości kilka nowych koncepcji i formatów. Griffin pozyskuje i zarządza prywatnymi inwestycjami kapitałowymi w spółki i aktywa z sektora nieruchomości.

Comments

comments

241
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...