GridalyLab łączy siły z Webcomm

Informacja Prasowa - 17.08.2022
296

Ruszyła seria bezpłatnych webinarów

GridalyLab łączy siły z Webcomm, by uczyć, jak skutecznie wykorzystać wydarzenia online i hybrydowe do rozwoju biznesu. Ruszyła seria bezpłatnych webinarów

 

Szukasz sprawdzonego źródła, z którego możesz dowiedzieć się, jak sprawić, by Twoje konferencje były interesujące i angażujące? Chcesz poznać potencjał do generowania leadów, kryjący się w eventach wirtualnych? Nie wiesz, jak skutecznie wykorzystać atuty event marketingu? GridalyLab przybywa z pomocą!

 

Z początkiem lata polski start-up Gridaly oraz studio webinarowe Webcomm  ruszyli z serią webinarów “Konferencje online 2.0”. To idealna okazja dla pracowników agencji PR-owych i eventowych oraz przedstawicieli branży hotelarskiej do poznania sprawdzonych sposobów na organizację wydarzeń wirtualnych i hybrydowych.

 

“Konferencje online 2.0” to cykl eksperckich webinarów, których celem jest zapoznanie uczestników z tematyką organizacji konferencji online i hybrydowych oraz edukowanie odbiorców na temat korzyści, mających wpływ na rozwój ich biznesów. Poruszane będą zarówno kwestie teoretyczne, jak również techniczne aspekty organizowania wydarzeń wirtualnych oraz hybrydowych. 

Jako prelegenci podczas webinarów wystąpią m.in. Arkadiusz Czarnecki, Michał Ratajczak  i Dominik Marek z GridalyLab, Marta Eichstaedt z Webcomm oraz niezależni eksperci Łukasz Kosuniak (Konsultant Marketingu B2B), Mikołaj Krupa (Trener wystąpień publicznych w One Speech).

 

Podczas wirtualnych spotkań będzie można dowiedzieć się, jakie rodzaje wydarzeń mają największy potencjał dla rozwoju biznesu, jak przygotować skuteczny brief na konferencję, czy też jak przygotować prelegentów do wystąpienia podczas eventu online. Co więcej, uczestnicy poznają sposoby zwiększania zaangażowania gości tak, by generować wartościowe leady oraz zobaczą, jak wykorzystać wirtualne i hybrydowe konferencje w kampaniach sprzedażowych i marketingowych.

 

Najbliższe wydarzenia odbędą się w ramach następującego programu:

 

  • 18 sierpnia: Jak generować leady podczas webinarów? 

Prelegenci: Arkadiusz Czarnecki, Łukasz Kosuniak

  • 31 sierpnia: Jak przygotować mówców do wystąpienia na evencie online?

Prelegenci: Marta Eichstaedt, Mikołaj Krupa

 

Rejestrując  się na wydarzenie, uzyskasz dostęp do trzech poprzednich webinarów:

  1. Jak zorganizować konferencję, która wspiera Twój biznes?
  2. Jak wybrać landing page i platformę oraz co sprawdzi się w promocji
  3. Jak zaangażować uczestników podczas wydarzeń online

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać wydarzenia online i hybrydowe do rozwoju biznesu, wyróżnienia  się na tle konkurencji i generowania wartościowych leadów, dołącz do Gridaly w podczas webinarów z serii “Konferencje online 2.0”. Musisz jednak się pośpieszyć, jeśli zależy ci na dołączeniu do spotkań “na żywo” – ostatnia transmisja odbędzie 31 sierpnia. Nagrania ze spotkań będą dostępne na platformie do 30 września.

 

Comments

comments

296
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...