Grayling Poland partnerem komunikacyjnym konferencji Interim Management

Informacja Prasowa - 23.11.2017
85

Grayling Poland partnerem komunikacyjnym konferencji Interim Management

Agencja Grayling Poland została partnerem komunikacyjnym tegorocznej, ósmej edycji konferencji Interim Management pod hasłem „Co czeka firmy w Polsce 2020?”. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 7–8 grudnia 2017 r. w Warszawie, skierowane jest do najwyższej kadry menedżerskiej.

Konferencja Interim Management to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone problematyce interim managementu, czyli nowoczesnego modelu zarządzania, polegającego na czasowym zatrudnieniu wysokiej klasy, doświadczonych ekspertów do realizacji konkretnych projektów biznesowych. Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Interim Managers (SIM), a wśród prelegentów znajdą się m.in. prof. Krzysztof Obłój, kierownik Katedry Strategii w Akademii Leona Koźmińskiego, Magdalena Dziewguć, szefowa działu Google for Work na Polskę, Czechy i Słowację, Tomasz Budziak, wiceprezes Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Monika Nachyła, Partner w Abris Capital Partners.

– Na całym świecie z usług interim managerów korzysta wiele podmiotów począwszy od korporacji poprzez firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Z roku na rok również w Polsce rozwiązanie to staje się coraz bardziej popularne. Sama kilkakrotnie zetknęłam się z tym zjawiskiem. Cieszę się, że pełniąc rolę partnera komunikacyjnego konferencji Interim Management, będziemy mogli dołożyć naszą cegiełkę do popularyzacji idei IM. W ramach podjętej współpracy wspieramy SIM w zakresie promocji wydarzenia w mediach społecznościowych oraz tradycyjnych – mówi Klara Banaszewska, Dyrektor Zarządzająca Grayling Poland.

Celem tegorocznej edycji konferencji IM jest prezentacja nowoczesnych narzędzi i rozwiązań zarządczych, po które coraz chętniej sięgają przedsiębiorstwa w dobie gospodarki 4.0. Sam program wydarzenia został przygotowany w oparciu o badanie rynku dotyczące wyzwań stojących przed firmami w najbliższej przyszłości – nie zabraknie w nim zatem odniesień do aktualnych tematów takich jak np. sukcesja w biznesie czy zagadnienia z obszaru ochrony danych osobowych w świetle RODO. Uroczysta prezentacja specjalnego raportu opracowanego na podstawie wyników sondażu przeprowadzonego wśród przedstawicieli najwyższej kadry zarządczej odbędzie się pierwszego dnia konferencji.

Powstałe w 2009 r. Stowarzyszenie Interim Managers jest jedyną na polskim rynku organizacją skupiającą interim managerów i osoby zaangażowane w rozwój idei IM. Celem Stowarzyszenia jest podnoszenie świadomości przedsiębiorców w zakresie wykorzystania interim managementu w zarządzaniu.

Grayling Poland jest jedną z największych agencji PR w Polsce. Firma zatrudnia ponad 35 konsultantów specjalizujących się m.in. w takich obszarach jak Public Affairs, Employer Branding, PR w sektorach energetycznym, ochrony zdrowia, publicznym, finansowym, a także komunikacja korporacyjna, kryzysowa i promocja marek konsumenckich.

Comments

comments

85
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...