Grayling Najlepszą europejską Firmą Doradczą Public Affairs

Informacja Prasowa - 21.11.2016
66

Grayling z prestiżowym europejskim wyróżnieniem

Agencja Grayling została uznana Najlepszą w Europie Firmą Doradczą w obszarze Public Affairs w ramach prestiżowego konkursu European Public Affairs Awards. Nagrodę wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się w ubiegłym tygodniu w Brukseli.

Przyznana nagroda jest wyrazem uznania dla osiągnięć i kompetencji firmy w zakresie Public Affairs. W uzasadnieniu decyzji jury wskazało na wysoką jakość usług dostarczanych klientom agencji, umiejętność zbudowania i utrzymania zespołu wysokiej klasy specjalistów ds. PA, a także nieustanny wzrost przychodów z tytułu działań realizowanych w tym obszarze.

Otrzymanie wyróżnienia w tak ważnym konkursie, jakim jest European Public Affairs Awards, to ogromny zaszczyt i powód do dumy dla całego zespołu agencji Grayling. Potwierdza ono nie tylko nasze oddanie względem realizowanych projektów oraz kreatywne podejście do podejmowanych działań, ale przede wszystkim doskonałą współpracę pomiędzy poszczególnymi zespołami Grayling Public Affairs działającymi w ramach całej sieci oddziałów. To bowiem dzięki niej mamy możliwość realizowania dużych, wielorynkowych projektów PA, które zdobyły uznanie ze strony konkursowego jury. Przyznana nagroda to ukoronowanie ciężkiej pracy wszystkich naszych konsultantów ds. Public Affairs – mówi Russell Patten, szef europejskiej kompetencji Public Affairs w Grayling i prezes belgijskiego biura firmy. 

Z kolei Klara Banaszewska, Dyrektor Generalna Grayling Poland, dodaje:

Fakt, że grono tak znamienitych specjalistów doceniło nasze osiągnięcia w zakresie PA potwierdza, że Grayling jest dzisiaj czołowym graczem w tym obszarze – zarówno na poziomie lokalnym, jak i całej Unii Europejskiej. Dla nas jest to tym większy powód do dumy, że konkurowaliśmy z najlepszymi agencjami PA w Brukseli – Burson Marsteller, FleishmanHillard, Hanover i Interel.

European Public Affairs Awards to jeden z najbardziej prestiżowych na świecie konkursów Public Affairs. Rokrocznie jury złożone z przedstawicieli różnego rodzaju stowarzyszeń i firm przyznaje w jego ramach nagrody w 13 kategoriach, wśród których, oprócz Najlepszej Firmy Doradczej, znajdują się m.in. Najlepsza Kampania Korporacyjna, Konsultant Roku oraz Najlepsza Kampania w Social Mediach.

Grayling to wiodąca, globalna sieć firm świadczących usługi w obszarze komunikacji i Public Affairs. Posiada ponad 40 biur zlokalizowanych w 33 krajach w Europie, Ameryce Północnej, na Środkowym Wschodzie oraz w rejonie Azji i Pacyfiku. Dzięki szerokiej ekspertyzie i bogatemu know-how – tak na gruncie regionalnym, jak i międzynarodowym – zapewnia swoim klientom wysokiej klasy obsługę w zakresie szeroko rozumianych działań PA.

Tytuł „Najlepszej w Europie Firmy Doradczej w obszarze Public Affairs” jest już kolejnym, jaki w ostatnim czasie otrzymał Grayling. W maju br. agencja została uznana „Najlepszą Firmą PR w regionie Europy Wschodniej” w ramach EMEA SABRE Awards, a w październiku – „Najlepszą Agencją Komunikacji Biznesowej” w konkursie Eastern European Business Elite Awards organizowanym przez brytyjski magazyn „Corporate Vision”.

Comments

comments

66
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...