Goplana ogłasza konkurs kulinarny #Let’s Bake

Informacja Prasowa - 16.09.2019
41

Goplana ogłasza konkurs kulinarny #Let’s Bake

16 września wystartował konkurs konsumencki „#Let’s Bake!” marki Goplana, adresowany do pasjonatów wypieków i pięknych zdjęć. Akcja, która potrwa do 7 października, ma na celu inspirację do kulinarnych odkryć z wykorzystaniem słodyczy marki. Działania wesprze kampania w internecie i komunikacja w punktach sprzedaży.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zakupić dowolne produkty Goplany (np. czekoladę, ciastka Jeżyki czy batony Goplana Break) i użyć je do przygotowania deseru, wypieku lub słodkiej przekąski. Przepis wraz ze zdjęciem gotowego dzieła należy zgłosić na stronie www.goplana.pl/konkurs. W puli nagród znalazły się miksery planetarne i vouchery na zakupy.

Akcja potrwa do 7 października br. i będzie szeroko komunikowana w kampanii digitalowej oraz w punktach sprzedaży na dedykowanych standach. Goplana zaplanowała także współpracę z wybranymi blogerami kulinarnymi.

Za koncepcję i realizację konkursu odpowiada agencja Lookin’Good.Media do kampanii zakupił Pure Play. Działania PR realizuje Kolterman Media Communications.

Regulamin akcji na www.goplana.pl/konkurs.

Producent: Colian sp. z o.o.

Comments

comments

41
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...