Google wraca z programem edukacyjnym „Internetowe Rewolucje”

Informacja Prasowa - 17.10.2016
34

"Internetowe Rewolucje" to cykl szkoleń od Google dla studentów

Po letniej przerwie koncern Google wraca z programem edukacyjnym „Internetowe Rewolucje” na uczelnie.

Eksperci Internetowych Rewolucji będą szkolić studentów z umiejętności cyfrowych niezbędnych na rynku pracy. W semestrze letnim odwiedziliśmy 12 szkół wyższych, a w semestrze zimowym zaplanowano szkolenia Internetowych Rewolucji aż na 35 uczelniach w całym kraju. Zajęcia są prowadzone przez przedstawicieli Google, trenerów Internetowych Rewolucji oraz specjalistów z lokalnych partnerskich agencji. Dzięki temu studenci mają okazję nie tylko pogłębić wiedzę na temat marketingu online, ale także dowiedzieć się więcej o pracy w branży digitalowej od ekspertów w tej dziedzinie.
Sprawdź, na jakich uczelniach będzie można się szkolić  – link do rejestracji  tutaj.

Ranking Internetowych Rewolucji na uczelniach

Google stworzył również Ranking Internetowych Rewolucji. Po pierwszej edycji szkoleń dla studentów, internetowy gigant wyróżnił Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Uczelnia otrzymała nagrodę za największy odsetek studentów przeszkolonych z umiejętności cyfrowych i posiadających certyfikat Internetowych Rewolucji sygnowany przez Google i IAB Europe. W ramach nagrody na UE w Katowicach zostanie przygotowana specjalna przestrzeń edukacyjna dla studentów. Dyplom odebrał rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, prof. UE dr hab. Robert Tomanek, który docenił możliwość dokształcania się studentów w ramach inicjatywy.

Bezpłatny kurs edukacyjny Internetowe Rewolucje – już ponad 34 tys. przeszkolonych Polaków!

W zeszłym roku Google udostępnił online bezpłatny kurs Internetowerewolucje.pl. Skorzystało z niego już ponad 34 tys. Polaków. Dzięki platformie koncern chce pomóc rozwijać umiejętności cyfrowe wszystkich zainteresowanych poszerzaniem wiedzy na ten temat. Lekcje, pogrupowane w bloki tematyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, zawierają filmy wideo, a także testy i ćwiczenia pozwalające utrwalić wiedzę. Po zakończeniu kursu online uczestnicy otrzymują certyfikat Google i IAB Europe poświadczający zdobyte umiejętności.
Równolegle ze startem projektu,Google rozpoczął współpracę z uczelniami. Teraz rusza kolejny, trzeci cykl szkoleń na uczelniach.
Jeżeli jesteś studentem, sprawdź, czy Twoja uczelnia jest partnerem i zarejestruj się na szkolenie tutaj.

Comments

comments

34
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...