Google Pay™ w Przelewy24

Informacja Prasowa - 28.06.2018
134

Google Pay™ w Przelewy24

Operator Przelewy24 zakończył wdrożenie usługi Google Pay, umożliwiającej dokonywanie płatności internetowych jednym kliknięciem. Pierwszym serwisem oferującym swoim użytkownikom nową metodę płatności, jest portal Bilety24.

Google Pay, to nowa forma płatności, która umożliwia użytkownikom zakup jednym kliknięciem, bez konieczności uzupełniania danych karty przy każdej płatności.

Zakupy w sklepach i aplikacjach mobilnych zintegrowanych z serwisem Przelewy24 z użyciem nowej metody są dostępne w każdej przeglądarce internetowej czy na smartfonach z systemem operacyjnym Android lub iOS. Użytkownik będzie mógł użyć karty, dodanej do Google Pay albo zapisanej jako forma płatności w innych usługach Google (jak Google Play, YouTube czy Autouzupełnianie w Chrome).

Do weryfikacji płatności służy wirtualny numer konta lub zaszyfrowanie karty, więc użytkownik nie udostępnia sprzedawcy swojego prywatnego numeru karty, zapewniając swoim prywatnym danym pełne bezpieczeństwo.

– Największy wybór metod płatności, który oferuje serwis Przelewy24, jest jedną z kluczowych korzyści , najwyżej cenionych przez klientów sklepów internetowych. Rynek e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie i wymagania klientów – także w zakresie szybkich i wygodnych płatności – stale rosną. – tłumaczy Jacek Kinecki, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Przelewy24.

Integracja Google Pay z Przelewy24

Dzięki integracji Google Pay z Przelewy24 użytkownicy serwisu mają dostęp do ponad 350 metod płatności. Nowa, wygodna metoda płatności Google Pay, która dzięki współpracy z Google została wdrożona przez operatora Przelewy24, umożliwi komfortowe i błyskawiczne zakupy jednym kliknięciem, bez zbędnego wpisywania danych i dodatkowych kodów.  Jest to szczególnie istotne z perspektywy klientów dokonujących zakupów na smartfonach i tabletach, a według raportu Omni-commerce. Kupuję wygodnie 2018 dziś już ponad połowa użytkowników urządzeń mobilnych korzysta z nich również w celach zakupowych.

– Głównym powodem wdrożenia Google Pay, jest zapewnienie naszym Użytkownikom kolejnej szybkiej, bezpiecznej i pewnej formy płatności. Zaobserwowaliśmy, iż coraz więcej Użytkowników decyduje się na zakup z wykorzystaniem kart płatniczych i dlatego postanowiliśmy ograniczyć konieczność wpisywania danych karty podczas kolejnych zakupów i skrócić zakup do jednego kliknięcia.- dodaje Jacek Kinecki.

Z perspektywy użytkowników płacących w internecie za pośrednictwem Przelewy24, wdrożenie Google Pay, oznacza zwiększenie liczby dostępnych metod płatności i tym samym poprawę komfortu płacenia za zakupy online.

Przelewy24 od ponad 14 lat współtworzy polską branżę e-commerce, dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych. Operator obsługuje zarówno największe jak i małe e-biznesy oferując partnerom ponad 350 metod płatności, a najwyższy poziom usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania informatyczne, oraz restrykcyjna polityka bezpieczeństwa.

Comments

comments

134
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...