Good One PR promuje kursy edukacyjne i warsztaty rozwojowe

Jerzy Ciszewski - 22.01.2019
54

Good One PR promuje kursy edukacyjne i warsztaty rozwojowe

Good One PR promuje kursy edukacyjne i warsztaty rozwojowe

 W połowie stycznia br. agencja Good One PR rozpoczęła współpracę z warszawską Pracownią z Oknem Na świat. Do zadań agencji będzie należało stworzenie strategii działań komunikacyjnych, a następnie jej realizacja w zakresie PR’u produktowego i korporacyjnego, jak również doradztwo w zakresie promocji.

 Pracownia z Oknem na Świat jest placówką oświatową podlegającą pod warszawskie Kuratorium Oświaty. Firma zajmuje się prowadzeniem kursów edukacyjnych oraz warsztatów rozwojowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W jej ofercie znajdują się m.in.: kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz do matury, warsztaty matematyczne, w tym przygotowujące do konkursów i olimpiad, testy predyspozycji językowych, prowadzone także pod kątem egzaminów do szkół dwujęzycznych. Pracownia organizuje również zajęcia z kompetencji społecznych, czyli warsztaty pewności siebie, trening zastępowania agresji czy akademię efektywnego uczenia się. Swoje kursy prowadzi w 9 lokalizacjach w Warszawie, a jej kadrę tworzy 60 trenerów, w tym pracownicy naukowi uczelni wyższych. Program edukacyjny realizowany jest w oparciu o własne, autorskie materiały.

Z ramienia agencji za koordynację działań odpowiada Michał Zębik, Senior PR Account Executive. Klienta pozyskano w ramach działań new business.  Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

 

Comments

comments

54
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...