Good One PR dla marki Exabid

Informacja Prasowa - 18.02.2019
141

Good One PR dla marki Exabid

Good One PR dla marki Exabid

Na początku lutego 2019 roku do grona klientów agencji Good One PR dołączyła firma Exabid, która rozpoczyna działalność w branży transportu, spedycji i logistyki. Agencja będzie odpowiadać za działania w zakresie media relations oraz doradztwo marketingowe.

 Exabid to marka platformy zakupów grupowych B2B, adresowana do firm transportowych. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w polskiej branży TSL. Za pośrednictwem portalu www.exabid.com firma realizuje zamówienia na samochody osobowe i dostawcze oraz wszelkiego rodzaju pojazdy transportowe. W swoim działaniu Exabid opiera się na założeniach rzeczywistego procesu zakupów w grupie, reprezentując klientów w negocjacjach z producentami.

Do zadań Good One PR będzie należało nawiązanie relacji ze środowiskiem mediów branżowych oraz wzrost rozpoznawalności marki na polskim rynku.

Za koordynację działań z ramienia agencji odpowiada Michał Zębik, Senior PR Account Executive. Klienta pozyskano w wyniku rekomendacji.  Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Comments

comments

141
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...