Good One PR dla Cotchi Warsaw

admin - 18.10.2017
128

Good One PR dla Cotchi Warsaw

Grono klientów agencji Good One PR powiększyło się o markę Cotchi Warsaw – polskiego producenta ekskluzywnych toreb. Agencja zajmie się kompleksową obsługą komunikacyjną firmy, współpracą z influencerami oraz doradztwem w obszarze marketingu.

Cotchi Warsaw to młoda polska marka produkująca torby z materiałów najwyższej jakości. Produkty te wyróżniają się swoją niespotykaną dotąd funkcjonalnością (m.in. teczkę Malcolm w ciągu kilku sekund można zamienić w plecak), która łączy się z elegancką biznesową stylistyką. Wszystkie rodzaje toreb oraz propozycje nowych wzorów powstają w szwalni, która zlokalizowana jest na Mazowszu. Sprzedaż odbywa się poprzez sklep online, a już niedługo produkty marki będą dostępne również w najlepszych butikach.

Klient został pozyskany w ramach działań new business. Umowa została podpisana na czas nieokreślony. Z ramienia agencji Good One PR za koordynację projektu odpowiada Account Executive Artur Babicz oraz Account Manager Ewelina Puławska.

Comments

comments

128
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...